reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !


Jeśli pozwolisz to wyraże swoja opinie... Jeśli chodzi o pierwszy to bardzo ładny, podobny to tego co ja chce kupić, tylko szkoda, że przednie koła nie sa pompowane bo bedzie Ci podskakiwał. Zaś wózki tego typu co ten drugi to mówiąc szczerze wcale mi się nie podobają bo są takie "starodawne". Mojemu mężowi tez się takie standardowe nie podobają bo stwierdził, że to tak jakby zrobić krok wstecz. Ale oczywiście to rzecz gustu...
 
reklama
dzis z moim R podjelismy chyba ostateczna opinie co do wózka, przynajmniej mam taka nadzije, to ten który ktos polecał, sprawdzalismy wszystkie za i przeciw no i raczej tenNOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689092059) - Aukcje internetowe Allegro
ednie... a mi się podobają te większe trochę ale też obrotowe:tak:
świetny wybór... nie tez się on podoobał ale niestety miał za małe kółka prz

jak dla mnie pierwszy... drugi wygląda bardziej staromodnie.....
ale jak wolisz sama....

AZA777 niestety ja nie mam okazjio zobaczyć na żywo żasdnego wózka....:sorry:
nie pomogę....
 
Magda a Ty masz speedi??bo mi sie tez on podoba!slyszlam ze nie mozna w spacrowce oparcia na pion zrobic ale mamuski jakis sposob na rzep czy cos wymyslily aby to oparcie bylo w pionie:-)


a moze klotliwe byw ogole nie wchodzily na forum...:-):-):-):-)

Mi tez sie Klaudi buzz podoba:-)jak go przewiezliscie do Anglii??

Gosiu moj tata ma transport tirem co jakis czas, bo przywoza mu materialy budowlane itp. wiec moglam dorzucic moj wozeczek za free ale czasami cos doplace i zawsze wieksze rzeczy moge sobie przetransportowac tirem :tak:
 
Magda a Ty masz speedi??bo mi sie tez on podoba!slyszlam ze nie mozna w spacrowce oparcia na pion zrobic ale mamuski jakis sposob na rzep czy cos wymyslily aby to oparcie bylo w pionie:-)

Gie-oska mój brat ma speedi, też kombinowali z rzepami ale w końcu przesiedli się do Tako a spacerówka speedi stoi nieużywana.
 
W zasadzie jest to całkiem proste do zrobienia - wystarczy pisać to co piszecie i tak jak piszecie, czyli dużo, słodko, głupawo, rzadko z sensem i mało przydatnie dla kogokolwek. ;) To wszystkich myślących w miarę racjonalnie zniechęca skutecznie. Przeglądam różne fora, ale na takie curiosum jeszcze nigdzie nie natrafiłam. Straszne, że średnia aktualnie rozmnażającej się populacji tak się prezentuje...


dziewczyny...napisze wam tylko jedno...takiego gowna nie ruszajcie-bo bedzie smierdziec:baffled::eek::rofl2:
 
Najostrzejszy wątek na całym forum!!!:szok:

My mamy już dla maluszka Inglesinę (spacerówka+śpiworek, bez gondoli), wózek ma pompowane typowo terenowe koła, jak większość pokazanych przez Was, co jest absolutnie konieczne w mojej okolicy, Camel Trophy się chowa:-)
Niestety/Stety wózek ma takie gabaryty, że aby go do samochodu spakować musiałabym chyba korzystać z przyczepy/ składać siedzenia/ dziecko w domu zostawić/ mieć przy sobie zestaw BoB Budowniczy żeby poodkręcać koła (niektórzy mówią, że łatwiej schodą:).. Sama nie wiem co jeszcze...
Niniejszym dołączam do grona wielbicielek QUINNY BUZZ!
Skłądanie, rozkładanie BOMBA, małe gabaryty stelża, skrętny:) Mniam..
Tylko niestety mam dylemat odnośnie spacerówki. Pan sprzedawca oświecił mnie, że jest to siedzisko "kubełkowe", czyli oparcie się nie rozkłada, tylko przechyla?? Nie można rozłożyć go na płasko (nóżki zostają w górze?) Jak to jest??
Poza tym KLAUDZIA, jakiej wielkości jest gondola? W sklepie, w którym oglądałam wózek nie mieli gondoli..;-)
Generalni jednak mam klapki na oczach, Buzz to mój miastowy faworyt.




 
W zasadzie jest to całkiem proste do zrobienia - wystarczy pisać to co piszecie i tak jak piszecie, czyli dużo, słodko, głupawo, rzadko z sensem i mało przydatnie dla kogokolwek. ;) To wszystkich myślących w miarę racjonalnie zniechęca skutecznie. Przeglądam różne fora, ale na takie curiosum jeszcze nigdzie nie natrafiłam. Straszne, że średnia aktualnie rozmnażającej się populacji tak się prezentuje...
hahahahhahahahhahahahahahahaha....czyzbys czula sie lepsza od nas wszystkich hehehehehehehehe:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
dziewczyny...napisze wam tylko jedno...takiego gowna nie ruszajcie-bo bedzie smierdziec:baffled::eek::rofl2:
zgadzam sie:-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Najostrzejszy wątek na całym forum!!!:szok:

My mamy już dla maluszka Inglesinę (spacerówka+śpiworek, bez gondoli), wózek ma pompowane typowo terenowe koła, jak większość pokazanych przez Was, co jest absolutnie konieczne w mojej okolicy, Camel Trophy się chowa:-)
Niestety/Stety wózek ma takie gabaryty, że aby go do samochodu spakować musiałabym chyba korzystać z przyczepy/ składać siedzenia/ dziecko w domu zostawić/ mieć przy sobie zestaw BoB Budowniczy żeby poodkręcać koła (niektórzy mówią, że łatwiej schodą:).. Sama nie wiem co jeszcze...
Niniejszym dołączam do grona wielbicielek QUINNY BUZZ!
Skłądanie, rozkładanie BOMBA, małe gabaryty stelża, skrętny:) Mniam..
Tylko niestety mam dylemat odnośnie spacerówki. Pan sprzedawca oświecił mnie, że jest to siedzisko "kubełkowe", czyli oparcie się nie rozkłada, tylko przechyla?? Nie można rozłożyć go na płasko (nóżki zostają w górze?) Jak to jest??
Poza tym KLAUDZIA, jakiej wielkości jest gondola? W sklepie, w którym oglądałam wózek nie mieli gondoli..;-)
Generalni jednak mam klapki na oczach, Buzz to mój miastowy faworyt.


Malina nie wiesz ze pewna osoba wchodz tu zeby zamet robic:-)zalosne:-)
Piszesz ze masz juz wozeczke ale buzza chcesz jeszcze dodatkowo kupic??i tak jak piszesz siedzisko buzza sie nie rozklada tylko przechyla pod katem i dziecko ma nozki w gorze!!

Klaudia zmierz jak mozesz ta gondolke wewnatrz bo mnie tez interesuje wymiar:-)
 
reklama
Do góry