reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Ja na razie nic sobie nie kupuje prócz bielizny bo mussssssszzze schudnąć to taka moja motywacja hihihihihi.Ale za to mała tez ma full i cichów i zabawek nie dość ,że ja kupuje to jeszcze tatuś swoją drogą .I co miesiac se obiecuje ,że już małej starczy ,że dość i co ide do sklepu czy jak mam chandre to oczywiście allegro albo sklep dziecięcy i kupuje i kupuje .Potem jeszcze tatuś cos dowiezie i sie zbiera:tak:
 
reklama
Chogata to tak jak u mnie z tą różnica, ze tatuś nie tylko córce kupuje ale również mi :-).

A Oliwia tez ma tego dużo za dużo, ale jak jej nie kupić jak się potem bawi wszytskim byleby kolorowe było i najlepiej świeciło lub gralo.
 
Chogata to tak jak u mnie z tą różnica, ze tatuś nie tylko córce kupuje ale również mi :-).

A Oliwia tez ma tego dużo za dużo, ale jak jej nie kupić jak się potem bawi wszytskim byleby kolorowe było i najlepiej świeciło lub gralo.

Moja teraz zabawek nie bardzo mimo ,że niektóre co sie nie bawi chowam i za jakiś czas wyciągam a wtedy ona sie cieszy jakby coś nowego dostała...Ale opakowanie z chusteczkami hig. bardzo ,pilocika ale koniecznie ten którym można akurat tacie olimpide przełączyć taki nie działający na telewizor czy radio to nie.,komórkę lubi obślinić,pudełko z wilgotnymi husteczkami lubi rozwalić i jak sie uda je wyrzucic to radocha jak nie wiem,lubi łyżką drewniana w szafki postukać jak lezy w lezaczku żeby za cicho w domu nie było ,poczytac gazetę (znaczy sie porwać) i zauważyłam ,że już interesuje sie książeczkami tylko sztywnymi ma 2 i sa bardzo ciekawe musze dokupić a i piłeczka gumowa wielkości tenisowej też jest git .zwłaszcza jak wyrzuci i pies przyniesie :-(
 
Hej! A czy któraś jest już na etapie kupowania krzesełka do karmienia? Mam dylemat między prima pappa Mamas & Papas Prima Pappa High Chair : Read reviews and compare prices at Ciao.co.uk a fisher price Fisher Price Rainforest Highchair - Boots. FP ma ten minus, że tu sprzedają wersję bez kółek. Buy Fisher-Price Healthy Care Highchair. at Argos.ie - Your Online Shop for .
Na allegro można kupić z dwoma albo czterema kółkami, ale przecież nie będę importować, bo koszty przesyłki są niemałe...
 
Ostatnia edycja:
My mamy fotelik od dwóch tygodni. Ponieważ Nati jeszcze nie siada,chcialam kupić taki ,który nadaje się właśnie dla dzieci poniżej 6 miesiąca. No i udało się. Mamy Chicco Poly Magic od 0 do 3 lat:). Jest ok, kawał plastiku ( nie cierpie tego),ale co zrobić,wszystkie teraz są platikowe. Nie no ,widzialam tez drewniane,ale do mojego malego mieszkanka niestety takie nie wejdzie-za wielkie sa. Gdybym miala wieksze mieszkanie ...ale tam. Jest jakie jest. Spełnia swoją funkcje i to najważniejsze. Na allegro jest 100zl tansze niz w oryginalnym sklepie chicco. Dobre,co??
 
Jeśli chodzi o allegro, to ja kupiłam wózek swojego czasu tam i zaoszczędziłam bagatela 500pln w stosunku do ceny z hurtowni!

A jak sprawdza się krzesełko jeśli chodzi o czyszczenie? W opiniach czytałam o trudno dostępnych zakamarkach, ale może nie jest aż tak źle? W końcu zawsze znajdzie się jakiś narzekacz...
 
Wiesz co ja nie narzekam. Wg mnie czysci się je szybko i jakoś nie mam z tym problemu. Krzeselko ma stolik i dodatkowa tacke wiec jest to raczej wygoda,bo po jedzeniu mozna wziąc samą tacke pod prysznic i jest czysto, pokrycie samego krzesełka tez sie swietnie czyści,wiec nie widze proplemu. Chyba jest tak,ze jak ktos chce sie czepiac to sie bedzie czepiac. A! no jedyne do czego faktycznie mozna sie przyczepic to cena. W sklepie 600,my za 500 kupiliśmy,ale to i tak duzo jak za badz co badz kawal plastiku! Ale co zrobic...to pewnie dlatego ze ono ma ta funkcje dla dzieci od urodzenia...
Generalnie bardzo polecam to krzeselko.
 
Izabela,my jeszcze lata z tym krzeslem nie przeszlyśmy,wiec nie mam zielonego pojęcia co bedzie. Zaletą tych obic jest latwosci w utrzymaniu czystosci,ale pewnie coś za coś jak to zwykle w zyciu. Zawsze mażna cos polozyc. Do naszego krzeselka jest taka wkladka z materialu i mysle ze latem wlasnie się przyda. Nie ma opcji to jest plastik,wiec jak sie dziecko spoci to nie ma w co wsiaklnąć pot i odparzy pewnie taką delikatną skórke..trzeba cos klasc np.pieluszke pod pupcie:) Damy rade!!!! Niech tylko to lato bedzie:):):):):):)
 
reklama
Ja musze sie Wam pochwalic ze wkoncu po dlugich poszukiwaniach wybralismy i kupilismy spacerowke:-) Nie chcialam malej "parasolki" tylko stabilna spacerowke ktora szybko i latwo sie rozklada, ma regolowane oparcie, regulowana raczke, i latwo i zwinnie sie porusza... Zdecydowalismy sie na taka: Wózek dziecięcy GRACO Trekko Gerard
Taki sam kolorek. Razem z wozkiem dostalismy spiworek i folie przeciwdeszczowa. Jak narazie jestem z niego MEGA zadowolona. Dodatkowym dla nas plusem jest to ze mozna przyczepic do wozka nosidelko a wlasnie je tez mamy tej firmy :-)
 
Do góry