reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Nie wiem gdzie MOLa dała ostatnio pieska, bo juz sie troszkę mieszam, ale widziałam w sklepie dziś takiego TINY LOVE INTERAKTYWNY PIESEK FRED PROMOCJA (923478218) - Aukcje internetowe Allegro i się zastanawiam nad kupnem. Fajny.
Pokazywalam tego samego i dobrze pamietasz ze rozowy no i szalenie wazna roznica jest to ze ma na imie Fiona a nie Fred hiehiehie:-D Chyba go kupie bo widzialam w sklepach i ekspedientki mowily ze mamy chwala ta zabawke. A moze Ty kup pierwsza i daj znac jak sie podoba Oliwci;-)
 
reklama
Dominiczka to ja mam o jedno kółko mniejszy;-) Nie no, z dzieckiem też bym nie tachała, w sumie nawet nie wiem jak bym się miała za to zabrać:baffled: Ale Jaś już coraz mniej śpi na spacerach, dziś np tylko 40 min. Ale i tak wózek zwykle zostawiam na dole (mamy takie niby podwórko własne) więc jak dla mnie waga nie ma aż takiego znaczenia.
 
Dopóki mieszkałam u rodziców w domku jednorodzinnym waga też nie miała dla mnie znaczenia :)
A teraz ma, jeszcze ja to ja, ale moja babcia się zjamuje małą jak ja jeżdze do szkoły, no i nie wyobrażam sobie żeby wnosiła ten wózek, a Zosia lubi w dzień spać w wózku wiec musi być w domu.
 
a ja mam deltima i jestem zadowolona- na tą pogodę teraz idealny, dziś panie w przedszkolu podziwiały ze gondola duża i kosz na zakupy :) na poczatku bedziemy sie tez w jego spacerówie wozić bo sobie zrobimy przodem do mamy (tylko ja trzymam wózek przypięty na korytarzu na dole i nigdzie go nie wnoszę...)
potem przesiadziemy się na graco o coś w tym stylu tylko chyba ciut starszy model Graco Quattro Tour Sport wózek wielofunkcyjny - Wózki - Graco Quattro Tour Sport wózek wielofunkcyjny od 1049.00zł - nie lubię wózków z podwójnymi rączkami bo nie mogę ich prowadzić jedną ręką...poza tym jak kupowaliśmy ten był jednym z większych - Karol był dość wysoki i nie chciałam żeby zaraz mu głowa wystwała albo żeby się ruszyć nie mógł...zapp i buzz są ładne ale bardzo małe!!! (sprawdzałam)mi się jeszcze podobał bardzo quinny speedi ale troche drogi był...
 
Mola ja jak kupie to jednak Freda bardziej kolorowy. Mój się zastanawia nad kupnem :-) trochę wydałam w tym miesiącu więc decyzje zostawiłam jemu :-) (dziś jade do sklepu i zobacze jak Oli zareaguje na psiaka, sprzedawczynie znam to może i go wyciągną z pudełka :-).). Jak nie kupimy teraz to na pewno w przyszłym miesiącu :-). Zastanawiam się jeszcze nad żyrafą tą do gryzienia co Natt poleca, ale mój mnie chyba powiesi za budżet :p. Może siostra moja jej kupi :-).
 
My mamy póki co taki wózek:
dsc00952_59.jpg

Patti Luna. Nie jet ciężki. Można zdjąć gondolkę (siedzisko) i oddzielnie znieść kółka a małą zwykle w siedzisku na dwór:)
 
Mola ja jak kupie to jednak Freda bardziej kolorowy. Mój się zastanawia nad kupnem :-) trochę wydałam w tym miesiącu więc decyzje zostawiłam jemu :-) (dziś jade do sklepu i zobacze jak Oli zareaguje na psiaka, sprzedawczynie znam to może i go wyciągną z pudełka :-).). Jak nie kupimy teraz to na pewno w przyszłym miesiącu :-). Zastanawiam się jeszcze nad żyrafą tą do gryzienia co Natt poleca, ale mój mnie chyba powiesi za budżet :p. Może siostra moja jej kupi :-).
U mnie ta sama sytuacja:-) Od kiedy Nel jest na swiecie budzet przekraczam co miesiac:confused2::zawstydzona/y: i chyba nie musze dodawac ze w mojej szafie nic nie przybywa:eek:
 
U mnie ta sama sytuacja:-) Od kiedy Nel jest na swiecie budzet przekraczam co miesiac:confused2::zawstydzona/y: i chyba nie musze dodawac ze w mojej szafie nic nie przybywa:eek:


U mnie na szczęście mój dba o mnie i mi przybywa nie tylko Oliwii, ale budżet co miesiąc pzrekraczam.
Niestety nie wiem co Oli na pieska, bo spała w sklepie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale tatuś jej kupi :-D.

Mamy już wybrany kolor wózka i jutro odbieramy :-)
Active Coffee - górny kolor nr 2
WÓzki Mutsy Rider Siedzisko Spacerowe dino.sklep.pl

gondole miała zieloną jasną, a teraz brąz będzie mieć :-)
 
reklama
Do góry