reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

kuzynka ma takie krzesełko KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY DESIGN PEPE KRZESŁO (925124123) - Aukcje internetowe Allegro, które też chcę kupić i mówiła, że ta cerata, wyściółka odparza dziecku tyłek, robi się czerwony od siedzenia, też tak macie?
Mojej się nic jeszcze nie odparzyło. Ale ja jej w tym nie zostawiam tylko ją w tym karmie. Do siedzenia i zabawy ma leżaczek.

Oleńka wózek fajny ale ponad 14 kg to jak dla mnie stanowczo za dużo:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak wozek ciezki ale mi wogole to nie przeszkadza. Dobrze sie sklada, do autka wejdzie, przy jezdzie tak zwinnie sie porusza ze wcale nie czuc ze jest ciezki. Spokojnie po sniegu prowadze go jedna reka.
Izabela juz chyba nie bedzie sie trzymac dzieci siedzacych... Teraz najlepszy chyba kojec:-)
 
reklama
tak szybko, teraz czy troszkę później? :szok:

Ja chce teraz. Maz chce troszke poczekac. Teraz fajnie za jednym zamachem dwojke dzieci wychowac. Chcialam miec blizniaki i liczylam troche na to bo u mnie i u meza w rodzinie sa ale mamy jedno wiec chcem drugie. Pozniej jak "wyjde z pieluch" to juz nie bede musiala do nich wracac. :-D
 
Do góry