reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

reklama
A ja wciąż czytam opinie o Maclarenach XT i chyba pomału się wyleczam, zaczynam dostrzegać rysy na nieskazitelnej jak dotąd tafli;-) ponoć siedzisko jest 3 cm węższe od innych (niby niewiele, ale jednak - akurat na jesienną kurteczkę). Z kolei szersza wersja XLR jest juz cięższa i nie podoba mi się. Kurcze, ale musze coś lekkiego kupić, bo mam tylko wózek głęboki i jak wreszcie śnieg odpłynie to pomału czas się przesiadać... a w mojego starego Deltima nie wsiądę jeśli nie będę absolutnie zmuszona, toż to kloc nad kloce nie na moje gabaryty;-)i ma rozklekotaną konstrukcję.
Piwonia, Mika fajne te Wasze wozki, podobaja mi się (tylko gdzieś doczytalam, że ich waga to 19 kg - to prawda? nie jest ciężko je wnosić np. po schodach?)
 
A ja wciąż czytam opinie o Maclarenach XT i chyba pomału się wyleczam, zaczynam dostrzegać rysy na nieskazitelnej jak dotąd tafli;-) ponoć siedzisko jest 3 cm węższe od innych (niby niewiele, ale jednak - akurat na jesienną kurteczkę). Z kolei szersza wersja XLR jest juz cięższa i nie podoba mi się. Kurcze, ale musze coś lekkiego kupić, bo mam tylko wózek głęboki i jak wreszcie śnieg odpłynie to pomału czas się przesiadać... a w mojego starego Deltima nie wsiądę jeśli nie będę absolutnie zmuszona, toż to kloc nad kloce nie na moje gabaryty;-)i ma rozklekotaną konstrukcję.
Piwonia, Mika fajne te Wasze wozki, podobaja mi się (tylko gdzieś doczytalam, że ich waga to 19 kg - to prawda? nie jest ciężko je wnosić np. po schodach?)
mój nie jest cięzki, ma aluminiową rame waży koło 14 kg. Teraz z gondolą a jak przejdę na spacerówke to już w ogóle bedzie lżejszy :tak:
 
Mewa, mnie się większość spacerówek-parasolek nie specjalnie podoba, wszystkie do siebie i tak podobne; fajny jest, ale tylko do 15 kg? jak Ninka nie zwolni to długo nim nie pojeżdżę:-D
 
Mój wózek ze spacerówką waży 14,5 kg. I dopóki mogłam odpiąc gondole było ok a spacerówka jest tak dennie przypinana, że pół dnia bym się meczyła z jej przypięciem:wściekła/y: jakbym miała ja trzymać w domu a stelarz w piwnicy więc wpłaciłam już zaliczke na nowy wózior:tak:. Mam nadizeje, że Zosi sie bedzie dobrze w nim jezdziło.:-)
Inglesina Official Web Site | Zippy Free
 
dominiczka to jaki ty masz model x-lanera że Ci tyle waży? mój wychodzi cos koło 12 kg. Jak się tu wprowadziliśmy to w ogóle trzymałam cały wózek w piwnicy (bo spacerówkę nie jest już tak łatwo odpiąć jak gondolę) ale po jakimś czasie budka zaczęła mi pleśnieć:baffled::baffled:
 
reklama
Ja mam model XA i wszędzie gdzie się da jest napisane że wrsja spacerowa wazy 14,5kg a czy dokładnie tak jest to nie wiem, osobiście na wage nie stawiałam :) ale jak mi przyszło ostatnio go wciągać razem z Zofią na to 2 piętro bo mi na 10 min. przed dotarciem do domu usnęła to wysiadłam.
A właśnie nie chce trzymać wózka w piwnicy bo tu kiedyś podobno i szczury czy tam myszy latały to ja dziękuje.
 
Do góry