reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Efe, Chogata fakt, nie mam idealnego wózka. W moim np największą wadą jest to że spacerówki nie można montować przodem do siebie. I wiem że tu na pewno będą schody, pamiętam jak Juli 2 miesiące do spacerówki nie mogliśmy przekonać:no:
A Quinny zapp też przepiękny, ale na szczęście tu nikt go nie ma cobym zazdrościła:-D:-D Ale i tak poza zasięgiem moim finansowym:-(;-)
 
reklama
a z tym rozkładaniem to ja wam powiem że mamy wózki sztuk 3 wszystkie rozkładane na płasko a mogłabym na palcach policzyć ile razy tak były rozłożone...starszy młody nie sypiał na spacerach a jak już zasnał to spokojnie i taka pozycja półleżąca wystarczałą, no ale kazde dziecko inne...
U nas pozycja leżąca niezastąpiona. W spacerówce jeździmy już od połowy grudnia, czyli dość szybko i szkoda mi było takiego maluszka męczyć na półleżąco. Poza tym do dziś mały większość czasu na dworze przesypia. Wychodzimy z domu i ustawiam mu pozycję półleżącą, żeby sobie trochę pooglądał, a on już po 5-10 minutach śpi i wtedy daję na płasko. Zawsze wygodniej.
 

Załączniki

  • spacerowka moja.jpg
    spacerowka moja.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Ja w swoim życiu kupiłam tylko jeden jedyny wózek, x-laner xA i jestem z niego mega zadowolona. Nawet z dwójka dzieciaczków daje rady;-)
A jeśli chodzi o choroby, to wiem, co przeżywacie. Ja od dwóch lat choruje na
QUINNY BUZZ 3 ((MIDNIGHT)) WAWA 24h WYPRZEDAŻ (889941946) - Aukcje internetowe Allegro :-)
Normalnie tak mi się ten wózek podoba, na spacerach bardzo często spotykam pana który ma ten model właśnie i gapię się w ten wózek jak idiotka już gość dziwnie na mnie reaguje, pewnie myśli że to na niego tak się gapię:-D:-D
Moje dwie koleżanki mają (jedna to miała bo już sprzedała) ten wózek. I nie są zadowolone. Z jedną ostatnio rozmawiałam to mi opowiadała, że się popłakała przez ten wózek jak utknęła na spacerze i już sił pchać nie miała. No i nie ma kosza na zakupy. Jak to określiła to wózek na Manhattan :)
 
to macie dylematy :tak:;-):-D
ja na razie zostaje przy swoim wózku, spacerówki dodatkowo póki co nie kupuje
niestety to prawda i nie ma wózków bez wad...

ja tez na razie nie zamierzam zmieniać,w wakacje tylko zakupimy lekką mała spacerówke lub pożyczymy

Nie wiem gdzie MOLa dała ostatnio pieska, bo juz sie troszkę mieszam, ale widziałam w sklepie dziś takiego TINY LOVE INTERAKTYWNY PIESEK FRED PROMOCJA (923478218) - Aukcje internetowe Allegro i się zastanawiam nad kupnem. Fajny.

fajny ten piesek i chyba tego samego Mola pokazywała
 
Ja też mam mikry kosz na zakupy ale nie ubolewam nad tym bo pakuję wsio do parcianej torby i wkładam go do tego kasza i nie wylatuje .a kolezanka jedna ma w jedo ogromny i cio jak go zdejmuje bo przy nierównej powierzchni a często jeździ po lesie czy teraz po śniegu to jej haczy i dodatkowo ciężko wtedy pchac a druga tez ma duzy kosz zakupowy i co jak dawno jej sie pourywał bo chyba wytrzymałasc ma do 2,5 kg.
Efe mi ta spacerówka baby design super sie podoba;-)
Kasia fajna ta bryka:tak:oby ci słuzyła a raczej Miłoszkowi hihihihiih
No właśnie dużo ludzi narzeka na tego Quinny ,że jechać cięzko nie wiem ale wygląd powala.
Ja kupię jakąś prosta parasolkę w miarę tanią bo i tak będe cały czas jeździć swoim wózkiem (nie po to wydałam ponad 2 ty na niego ,żeby po pół roku przesiadac sie do parasolki ,bo mój lekki jest wózio).Parasolka tylko na wyjazdy mi posłuży coby mniej mniejsca zajmowała w aucie;-)
 
reklama
kasiu wózek bardzo ładny, a do rączek mąż się przyzwyczai :-)
Piwonia wydawało mi się, ze Mola pokazywała różowego, ale może i tego :-)
 
Do góry