reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, zdjęcia z USG

No to przedstawiam wam swojego maluszka i czekam niecierpliwie na jego serduszko (teraz zobaczyłam że coś z godziną na usg nie tak ;) hehe) :)

6t2d.jpg
 

Załączniki

  • 6t2d.jpg
    6t2d.jpg
    94,1 KB · Wyświetleń: 1 288
reklama
Ech ja byłam wczoraj o ginekologa i doktorka nie wydrukowała mi zdjęcia :(:( Pytam się jej, gdzie jest zdjęcie a ona... ooo nie wiedziałam, że Pani chce ! :( No nic, najważniejsze, że widziałam ten mój cud z bijącym serduszkiem w tempie 174. Na następnej wizycie będę miała fotostory ;)
 
Witam, byłam na wizycie w piątek okazało się ze to 4t4d na usg widać było tylko pecherzyk ciazowy 4 mm teraz idę w środę na potwierdzenie czy dobrze rośnie. Powinien to być 5t2d czy będzie juz widać zarodek?? czy dużo powinien urosnąć pecherzyk? jutro wstawię fotkę z usg

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, byłam na wizycie w piątek okazało się ze to 4t4d na usg widać było tylko pecherzyk ciazowy 4 mm teraz idę w środę na potwierdzenie czy dobrze rośnie. Powinien to być 5t2d czy będzie juz widać zarodek?? czy dużo powinien urosnąć pecherzyk? jutro wstawię fotkę z usg

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj. Powyzej jest moje zdjecie z 6t0d i dopiero zaczelo byc cos widac w pecherzyku. 5t2d z duzym prawdopodobienstwem jeszcze nic nie bedzie widac w pecherzyku, bo po prostu to za wczesnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, byłam na wizycie w piątek okazało się ze to 4t4d na usg widać było tylko pecherzyk ciazowy 4 mm teraz idę w środę na potwierdzenie czy dobrze rośnie. Powinien to być 5t2d czy będzie juz widać zarodek?? czy dużo powinien urosnąć pecherzyk? jutro wstawię fotkę z usg

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w 5t3d nie było zarodka

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry