reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Ja zdecydowałam się na pneumo (pierwsza szczepionka zasponsorowana przez ciocię) i trzy w jednym (mniej kłucia + "lepszy" krztusiec). Póżniej ospa.

Terminy do ortopedy są fajne w Olsztynie przy ul. Dworcowej 9info dla dziewczyn z okolic). Dzwoniłam wczoraj i termin mamy na 16.11.
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj odbyłam pierwszą wizytę u lekarza:-( mała ma zapalenie spojówek które powróciło bo miała coś takiego w szpitalu wyleczyli jej ale wróciło:zawstydzona/y: za 3 tyg muszę iść na kontrolne usg jamy brzusznej bo na 1 wyszło coś nie tak potem powtórzyli i było ok ale muszę iść sprawdzić jeszcze raz.... do tego kaszle i psika bałam się że to może być coś z płucami bo ona miała zapalenie płuc w szpitalu:zawstydzona/y: i na dodatek nie było naszej lekarki tylko ina w zastępstwie więc nawet nas nie zważyła pinda jedna:eek: i jeszcze teksty że dziś tyle chorych jak ona się wyrobi i że dużo czasu nam nie poświęci a przecież jak inni byliśmy na numerek.. :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja zdecydowałam się na pneumo (pierwsza szczepionka zasponsorowana przez ciocię) i trzy w jednym (mniej kłucia + "lepszy" krztusiec). Póżniej ospa.

Terminy do ortopedy są fajne w Olsztynie przy ul. Dworcowej 9info dla dziewczyn z okolic). Dzwoniłam wczoraj i termin mamy na 16.11.

Izaa 3w1 to Pentaxim ?
 
My dziś na pobraniu krwi - Olga dzielnie się trzymała. Powtarzamy bilirubinę, robimy morfologię, crp latex no i mocz. Trochę trzeba było się nagimnastykować a co by go do pojemniczka zlapać :-D No i mamy dziś zaliczoną wizytę połoznej środowiskowej - szybko poszło - wszystko ok.
 
reklama
Do góry