reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

My nadal tylko na cycu i na razie pediatra powiedziała, żeby nie wprowadzać. Myślę, że jak nic się nie zmieni to Igi będzie 6 miesięcy wyłącznie karmiony piersią, a potem zaczniemy rozszerzać dietę.

Igi ma jakąś wirusówkę albo zęby mu idą,.
 
reklama
A mi ten sam lekarz powiedział, że przez kolejne 2 tyg. mamy być tylko na cycu :eek:

Nie wytrzymałam z tymi odparzeniami i poszłam do lekarza - wietrzenie pupy i tetra :-( jak jest podraznienie. Potem mozna wrocic do pampkow.

A co do wymiotów i ulewania - to ja mam wykluczyć mleczko z diety :-(


Witaj Izaa :)
Jeśli mogę coś polecić do pielęgnacji pupy, to zachęcam do kupna (jeśli masz w okolicy Biedronkę) chusteczki nawilżone Dada. Są rewelacyjne. Dużo lepsze od chusteczek Pampers, Nivea czy innych. Są dużo bardziej nawilżone, delikatne, dobrze myją i są dużo tańsze od tych pozostałych. Poza tym ja stawiam na Bepanthen Maść. Od początku stosujemy taki zestaw i Ksawery nie miał jeszcze żadnych odparzeń, a cały czas jesteśmy na pampkach.
A do kąpieli polecam natłuszczający płyn ziajka (ziaji) dla niemowląt (w zasadzie od I dnia życia).
Pozdrawiam
 
Dzięki neola, biedronkę mam pod nosem, znam ich chusteczki - używałam na początku. Bepanthen stosuję od wczoraj.


Iza bo u mnie jest inna sytuacja bo Zosia jest w żłobku więc u niej mam podawać pokarmy stałe zamiast mleka modyfikowanego jak jest w żłobku:sorry:

Dokładnie to samo mi zalecił w momencie jak pójdę do pracy.


A popuszczasz mleko?
:-D:-D:-D
 
Witaj Izaa :)
Jeśli mogę coś polecić do pielęgnacji pupy, to zachęcam do kupna (jeśli masz w okolicy Biedronkę) chusteczki nawilżone Dada. Są rewelacyjne. Dużo lepsze od chusteczek Pampers, Nivea czy innych. Są dużo bardziej nawilżone, delikatne, dobrze myją i są dużo tańsze od tych pozostałych. Poza tym ja stawiam na Bepanthen Maść. Od początku stosujemy taki zestaw i Ksawery nie miał jeszcze żadnych odparzeń, a cały czas jesteśmy na pampkach.
A do kąpieli polecam natłuszczający płyn ziajka (ziaji) dla niemowląt (w zasadzie od I dnia życia).
Pozdrawiam

mi kiedyś te biedronkowe pasowały a teraz są jakieś za mokre:sorry:

ja kupuję to co akurat jest w promocji. Ostatnio mieliśmy dzidziusiowe, teraz pampersy niebieskie i fria...

bepanthen maść nie pomagał nam ani trochę przy odparzeniach, tak samo linomag... dwa smarowania tormentiolem plus wietrznie pupy czyni cuda:tak:

ps. ja ostatnio kupiłam pampersowe chusteczki za 24 zł sześciopak (4 zł za sztukę) dada kosztują 5 :)
 
a ja mialam w promocji pampersy te pomoarańczowe 4 paczki za 14.99:)) /nie wiem jak tu si ebuzki wstawia/szit/

Jak klikniesz na "odpowiedz na temat " to jeszcze dodatkowo trzeba wejść w "zaawansowana edycja" jest pod odpowiedzią obok "zatwierdź odp." :) troszke więcej klikania

No i przy dodawaniu fotek na ogólnym też trzeba poszperać :)
 
ja tez kupuje chusteczki te ktore sa akurat w promocji.
ostatnio kupiłam rossmanowe i masakra wiecej nie kupie za suche. kupiłam tez w tamtym ty 4 pak chusteczek dada za 11.99 ale jeszcze ich nie rozpakowałam więc nie wiem.

co do pampresów to polecam te z rossmana dla mnie super. z lidla tez nie sa najgorsze no i kosztuja 48 gr za sztukę

w czwartek ide na pierwsza rehabilityacje z malutka. jak trzymam ja na rękach jeszcze troche kiwa jej sie głowa i trzeba cos z tym zrobić.

planujecie szczepić dziecko na ospę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na ospę będę szczepiła. Może troszkę sama sobie przeczę (rota mnie nie rusza, ale ospa już tak ;)), ale z ospą bardzo ciężką miałam już do czynienia. Wolę już nie spędzać więcej czasu na szpitalnym krzesełku.
 
Do góry