reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

anneczka to pisz potem co na USG wyszło!!!! Porónamy sobie :) Na pewno jest dobrze!!!!

Dziewczyny jakie Wasze dzidzie miał przexierność karku? ja się na tym nie znam, mi lekarz powiedział, że u mnie jest ok, a wynik to 1,8 mm.
 
reklama
ja miałam usg genetyczne 31 maja. Przezierność wyniosła 1,7 mm i był to bardzo dobry wynik i jeszcze jedno bardzo ważne jest to żeby badanie było przeprowadzone do 14 tc i 6 dni bo potem wyniki mogą wyjść fałszywe. Nie wiem ile w tym prawdy ale kilku lekarzy mi to mówiło i w klinice w której miałam robione badania mówili to samo. Interpretacja wyników zależy też od programu wykorzystywanego w klinice i od sprzętu do usg i do biochemi krwi i różnice w opisach mogą być spore zależnie od sprzętu.
I nawet podwyższone ryzyko nie oznacza choroby u dziecka:tak:
 
anneczka to pisz potem co na USG wyszło!!!! Porónamy sobie :) Na pewno jest dobrze!!!!

Dziewczyny jakie Wasze dzidzie miał przexierność karku? ja się na tym nie znam, mi lekarz powiedział, że u mnie jest ok, a wynik to 1,8 mm.

Ja badania miałam w poniedziałek. Byłam strasznie zestresowana. Na szczęście wszystko w porządku, dzidzia zdrowa. Przezierność u nas 1,3mm więc w porządku. Wydaje mi się, że jeżeli jest powyżej 2,5mm to wtedy robią aminopunkcję itp. ale nie jestem na 100% pewna. Ale ulga niesamowita, jak już wracałam autem do chaty to ryczałam jak bóbr - strasznie mi te hormony szaleją w tej ciąży ;)
Ale cały czas trzyma mnie się jakieś zapalenie - miałam już jakieś globulki - ale to była kuracja do soboty i teraz powtórka z rozrywki. Za tydzień w czwartek idę do mojego lekarza mam nadzieję, że coś doradzi :baffled: Tantum Rosa za bardzo nie pomaga, a Wy macie jakiś sposób na zapalenie ?
 
To ja wczoraj odwiedzilam moja ginekolog, ale musze przyznac ze położna mi wiecej powiedziała niż lekarz :)
Praktycznie w ogole nie przytyłam, ale tym sie nei martwię, bo czuję że brzuszek troszke rosnie.
Leci mi hemoglobina, więc musze jesc wiecej mięsa (fuj! ostatnio rzeczywiscie mięso mi niespecjalnie wchodzi, na szczescie odpada kurczak bo sklepowy nie zawiera zadnych skladnikow odzywczych wiec mozna go sobie darowac - uf uf, bo kurczak wyjatkowo mi nie wchodzi :))
Poza tym jesli nie mam bóli, nie krwawie, nie mam zadnych męczacych wyjatkowo objawow to wszystko jest ok :) zwolnienie przedłużone, moge spokojnie odpoczywac :)
 
wiesz co ja dostalam na samym poczatku ciazy takie globulki, ktore po 3 nocach mi pomogly. Jak wroce do domu to napisze Ci nazwę, bo mam opakowanie w domu.
 
no pewnie że mam zdjęcie ;) musiałam zgrać z telefonu ;) oto moje dziecię
 

Załączniki

  • bb.jpg
    bb.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry