reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Michalina ja mialam 1.78 i tez bardzo dobry wynik.

Mamaktosia dokladnie do tego tyg co piszesz,bo moj gin to samo mowil.

Aneczka śuper,dzidzia cudna.

Dziubus superowato.

Ja mialam wczoraj wizyte,wszystko ok,plci nie widzielirpmy.
 
reklama
dziub śliczne dziecię :D :D :D jak ja kocham te nasze maluszki :D

Ja wczoraj byłam u mojej gin pokazać wyniki prenatanego, a przy okazji obejrzała mi szyjkę macicy, a potem jeszcze sie z dzidzią przywitałyśmy.
Znów urosła - 6,2 cm :D i chyba szło spać, na brzuszku :) słodziak :D
 
Gratuluję udanych wizyt :-D

Dziub śliczny dzidź :tak:

My wczoraj mieliśmy USG. Wszystko wygląda dobrze:-D No i będzie synuś:-D!
 
ehh.. troche sie zaczynam martwić tym że praktycznie nie tyję i brzuszka nie widać. To w sumie 15 tydzień się zaczyna, więc moze za wczesnie..
 
lucere - nie martw się ja w pierwszej ciąży dopiero brzuszek dostałam i to malutki pod koniec 5 miesiąca a potem to już szybko rósł bo w 6 już był wielki. A w drugiej dopiero 4 miesiąc a ja już mam wielki.
 
Ewa- pociesza mnie to, co mówisz nie powiem! Ja w pierwszej do piątego miesiąca nie miałam w ogóle brzucha, a teraz olaboga...piłka. Ale widzę, że tak to już jest w drugiej ciąży...Wtedy ok.8 miesiąca zaczęłam puchnąć i dopiero zaczęło być po mnie widać, chciałabym bardzo,żeby w tej ciąży woda mi się nie zatrzymywała:p byłoby bosko:-D
 
Zobacz załącznik 567579 cudowne badanie!! babeczka zrobila badanie 4d w cenie normalnego, moje dzieci widzialy fikajaca siostre na ekranie ogromnego telewizora.. w ogole technika nieziemska, 6 razy sprawdzala wszystko... jestem baaardzo zadowolona i oczywiscie lzy w oczach:)

wszystko w jak najlepszym porzadku :tak:
 
reklama
Do góry