reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Dzięki kochane. 2 tygodnie temu byłam i termin z wymiarów był na 19 grudnia. Mały ciągle był do tyłu tydzień, dwa ale nigdy miesiąc :-( niskiej wagi się spodziewałam bo pierwszy donoszony też tylko 2680 ważył. Ale po dzisiejszej wizycie mam doła.
 
reklama
Ja też już po dzisiejszej wizycie. I też nie mam najlepszych wieści- niskie wody płodowe znowu :-(Picie 3litrów wody dziennie widać nie epomaga. W niedziele moja lekarka ma dyżur w szpitalu i mam podejsc na ktg i sprawdzenie wód- jak się nie polepszy to zostane w szpitalu :-( Poza tym wyniki w miare ok, przepływy też, mała waży ok. 2,5 kg i jest rozwinięta jak na swój wiek. Martwią mnie te wody nie chciałabym już iść do szpitala i leżeć tam nie wiadomo ile i czekać na poród.

Malutka80
więc dzisiaj razem smucimy się z tego samego powodu. A powiedz mi ile masz tych wód płodowych? Mi dziś wyliczyła AFI=6
 
ANANASKA może jutro lekarz będzie miał lepszy dzień, malutko przybrałaś, najważniejsze że z Filipkiem wszystko ok.

MALUTKA może lepiej być pod czujnym okiem lekarza w szpitalu w takiej sytuacji, będę trzymać kciuki, a jak Ty się czujesz?

MAJKA u ciebie to samo :-(, dziewczyny jak trzeba będzie to i ten szpital wytrzymacie
 
MALUTKA trzmaj sie dzielnie wszystkie wiemy ze ten szpital przed porodem to jak za kare ale czego sie nie robi dla swojego maleństwa.

u mnie 16kg na plusie ale jeszcze około miesiaca przede mna :sorry2: jeszcze cos moze przybyc...
 
Jeszcze raz dzięki za wsparcie.
Majka nie wiem jakie mam AFI, nie mam na wydruku. Naocznie było widać że wód mało. Dobrze że Twój maluch wagę chociaż ma dobrą. U mnie przepływy też ok. Wszystko dobrze poza wagą i wodami. No ja mam nakaz picia 3 litrów wody i na receptę dostałam wit c i e jakieś mocniejsze. Podobno pomagają zwiększyć ilość wód. Oby.
Wczoraj martwiłam się porodem i bólem a dziś myślę tylko o tym żeby mały był zdrowy.
 
malutka będzie dobrze! Przecież dzieciaczki nie wychodzą na taśmie, widocznie taki Twoich urok, że malutkie względem norm. Wody też nadrobisz, spoko:tak: Grunt, to dobre nastawienie! Kciuki!
 
reklama
Malutka pod koniec pazdziernika też tak miałam nie wiem czy czytałaś zawsze tydzień do przodu a okazało się ze jednak 3 tyg potem dwa w tyle i waga na 35tydz 2085g zostałam tydzień w szpitalu nic mi nie dawali tyle lezałam i potem na usg okazalo się ze w tydzien dzidzi 300g przybrał z przepływów nic złego nie wyszło więc wypuscili mnie do domu.Ja jestem niska i drobna wiec stwierdzili ze dziecko może okazać sie małe po mnie spodziewam się ze wagi ur poniżej 3kg mam tego swiadomośc aczkolwiek Kamil ur sie z wagą 3150g wiec moze akurat Tomaszek dogoni ta wage ale watpię.Duzó siły zyczę!!!
 
Do góry