reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

malutka bedzie dobrze,podkarmia malego i tyle nie doluj sie.
ananaska najwazniejsze ,ze za maluchem jest ok.
majka i u was malo wod widze ale wyniki dobre wiec glowa do gory

Ja tez o wizycie.Maly krzywo lezal i z usg nie bardzo dalo sie pomierzyc ale jakos 3300-3400g ktg to katorga dzis bo najpierw spal i za slabo potem jak sie obudzil to nadmiar wszystkiego plus czkawka u niego :-D Polozne tylko chodzily i mnie dopajaly a ja mialam dosc heheh.w sumie ktg robily mi dzis 4 razy z przerwami na lekarzy.Anestezjolog tez zalatwiony i jak zjawie sie w szpitalu to mam od polnocy nie jesc i nie pic bo rano tniemy i musze byc na czczo.Na cisnienie dostalam tabsy i w piatek mam dzwonic z wynikami czy cos sie zmienia jak nie to dawke zwieksza.W Niedziele mam sie zjawic w szpitalu popoludniem i w poniedzialek tniemy juz na 100% Skorcze wychcodza na ktg ale powinnam dotrzymac do weeckendu :tak: Na koniec jeszcze raz mnie podpiely i juz bylo w porzadku,maly sie uspokoil ale nie spal i krzywa mogly wystawic.Tylko krew niska bo spadlo do 9,3 :baffled: pozatym reszta wynikow cacy i przeplywy tez
 
reklama
Malutka- a jak u Ciebie z przepływami? To jest główny powód niskiej wagi urodzeniowej i na koniec ciąży kiedy dziecko najwięcej przybiera to przy nieprawidłowych przepływach własnie waga się zatrzymuje. Mój mały dobrze przybiera , ale właśnie dlatego trafiłam do szpitala ponad tydzień temu. A mój Filip urodzony w terminie i też nie był olbrzymem- 2950gr, a zdrowy jak byk;P
 
Pauletta, przepływy ok. Piję wodę, biorę wit i postanowiłam być dobrej myśli. Zobaczymy za tydzień co będzie. Dziękuję za wsparcie.
Mam nadzieję że wszystkie nasze dzieciaczki urodzą się całe i zdrowe.
 
malutka nie strsuj sie,,w niedziele juz sie dowiesz co i jak,na pewno sie zajma wami:)))....
majka ty tez bez stresu...

Kurde teraz takie najgorsze te ostatki,,co chwile cos,kazda ma stresa,,ale no wez tu sie nie denerwuj...echh
 
Ja po wczorajszej wizycie ok gin twierdzi, że wszystko pozamykane, mały się obrócił, ale główka wysoko jest, szyjka długa więc mam czas. Jest trochę większy niż powinien ale to w związku z moją cukrzycą ciążową.
KTG u mnie też tragedia bo co 5 minut miałam mega napady kaszlu i zapisy się urywały i tak długo to trwało...
Przez tą cukrzycę muszę teraz robić KTG 2 x w tygodniu i powiedział mi, że na tym etapie ciąży to jest dla niego najważniejsze badanie :baffled:

Domi - nigdy nie badałam sobie tętna chyba, ciśnienie mam zawsze bardzo niskie ale to chyba nie o to chodzi
 
reklama
Do góry