reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ja wlasnie zarejestrowałam się do proktologa, nie wierzyłam ze uda mi się na dziś, od pt się mecze z hemoroidami wstrętnymi i nie daje rady
realmad2.gif

Na rożnych www czas oczekiwania na wizytę 21, 90, 600 dni, a mnie się udało dziś, nie powiedziałam ze jestem w ciąży, powiem dopiero w gabinecie, co by się czegos dowiedzieć!
Lece na 18:45, trzymajcie kciuki, moze mi je wyrwa od razu (żart)
 
reklama
Koralikowa - śliczna dzidzia !!!! dobrze że wszystko oki ;-) a wagą się nie przejmuj , będziemy obie jak wielorybki ;-) ja też już prawie 6 kg na plus.

Idę się okąpać i ogolić , ;-) bo się strasznie zapuściłam od ostatniej wizyty , moje nogi przypominają jeża
 
ja wkleje pozniej zdjecia...teraz weszlam na sekunde zeby poinformowac ze wszystko ok, dzidzi ma 106 mm ... i najprawdopodobniej to CHLOPAK ale gin nie daje gwarancji. Bylam z corka i z mama, moja mama tez mowi ze widziala siusiaka...no a mąz nie chce wiedziec. mowi ze mam mu powiedziec za 2 tygodnie na wakacjach nad morzem (to jego marzenie miec syna)
 
reklama
Do góry