reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

moja ciaza byla normalna nic nie wskazywalo na to co moze sie stac , dlatego teraz wierze tylko wymazowi.
teraz na poczatku ciazy mialam infekcje ale niewiedzialam kompletnie brak objawow , naprawde nic nie czulam a jak zobaczylam wynik to mi sie nogi ugiely, a najlepsze jest to ze wtedy przeszlam przez rece pieciu lekarzy , i sam gin powiedzial ze czasami infekcja jest bezobjawowa siedzi w szyjce i kobieta nic niewie
 
reklama
Marka smutna historia, ale Michałek juz zawsze będzie twoim synkiem i tak długo walczył o życie
 
Marka- strasznie mi przykro, że musiałaś cos takiego przejść...czasami podczytuje forum wcześniacze i te historie są tak poruszające, że trudno to opisać słowami. Życzę Ci, żeby Twoje najnowsze dziecię urodziło się idealnie w terminie i idealnie zdrowe. Zresztą wszystkim nam tego życzę!
 
Marka, wole nie wyobrażać sobie przez co musiałaś przejsc. Moj brat z bratowa mieli podobna historie, tylko u nich nagle szyjka sie skróciła i dziecko przyszlo na swiat w 23 Hbd. Ja znam wiele mam wczesniakow, i mimo że ich dzieci żyja, to czesto wcale nie jest to dobre życie i nie niesie nadzieji... Bądź dzielna!
 
marka kochanie... strasznie dużo przeżyłaś.... ja mam jutro wizytę u gin i mam nadzieję, że zrobi mi ten wymaz czy coś. MOże sama poproszę....
Oregano piękna dzidzia!!
biggrin.gif
aż mi się łezka zakręciła w oczkach....
Anneeczka czekam na wynik USG dzisiejszego :)
baska a co Ty masz za duszności???
 
Marka dobrze ze dzielisz sie swoja historia, moze komus pomoze!

Trzymam kciuki za wizyty&&&

Ale mialam dzis okropny sen :no: Lezalam na kanapie i trzymalam reke na brzuchiu i nagle patrze a dzidzius mi jakos wszedl pod skore i bylo go calego widac, wszystkie kosteczki, nawet widzialam zylki na dloniach. Byl taki malusienki ze miescil mi sie pod dlonia. Okropnie realistyczne:no:
 
Witam dziewczęta:) aż ciarki mnie po plecach przechodzą, jak czytam niektóre wpisy.
Marka, przykro mi...
Baska trzymaj się tam

Ja dopiero dziś znalazłam trochę czasu na opisanie poniedziałkowej wizyty. Na dzień dobry córcia wypięła się przyrodzeniem, a raczej jego brakiem:) Wszystko ok, mala kluseczka, bardzo ruchliwa. Mamy super film i jesteśmy szczęśliwi:-)
 
koriander straszny sen, ja też czasem mam głupie sny i wolę ich nie pamiętać, chociaż czasem się nie da. Dziś mi się śniło, że mojego męża zamknęli w więzieniu w Argentynie, a tyle co urodziłam i zostałam sama z wychowaniem maluszka :no: Ale skąd takie głupoty się biorą?;-)

mb89 fajnie, że wszystko ok z dzidzią :) Niech rośnie zdrowo! :-)
 
marka ja ciągle teraz myślę o Tobie.... i wiesz, musisz być cholernie silną babką!!! Spotkała CIebie tragedia.... a Ty porafisz dalej żyć i na dodatek odważyłaś się, żeby znów spróbować... ja po zwykłym poronienu w 7 tc miałam depresję... a co dopiero powiedzieć o Tobie.
Podziwiam Cię!!!! Szczerze Cię podziwiam!!!!
 
reklama
Ja poooo...niestesty ale plci nie znam nadal...ech zycie..
Dzidzia rosnie,jest starsza o 6 dni od @..według usg jest starszy dzidzius....
wszystko ok,z, badaniami tez oki...a juz sie bałam...
nastepna wizyta 14 sierpnia i bedziemy szukac plci...

wkleje wam fotke..ale zrobiona telefonem i wklejone:))

mb super ze z dzidzia ok i rosnie...
koriander ale sen,,ło matko....y

hy najgorsze ze przytyłam juz 6kg ..o matkoooo
 
Do góry