reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

oregano fanatstyczne foteczki z usg :-) sliczny maluszek-córeczka :-)

ja czekam do 4 sierpnia wtedy mam urodziny i po nich chce isć na te 3D zrobic sobie prezent i poznać płeć :-) każdy mówi że bedzie córka...ciekawe..hehe:-D

najadłam się ciastek a miałąm jechac robić badania...skleroza to moje drugie imię:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
oregano - jeju jaka slodzinka;) widac ze mialas porzadne usg, ja nawet na takie sie nie nastawiam :( dopiero w 22-23 tyg pojde zeby zrobic sobie pamiatke...a teraz czekam do jutra...moze malutki dzidziur pokaze co ma miedzy nogami;)
 
fotki jak z Oświęcimia, ale na tym etapie niczego innego nie ma co się spodziewać.
Będzie Sara, już dawno wybraliśmy :-)
 
pięknie :) super fotki, imię mi sie bardzo podoba :)
gratulacje!

Ja sie wybieram na wizyte 2 sierpnia, moze poznamy płeć, a na 3D pewnie pod koniec sierpnia pojdziemy, w okolicy 24 Hbd.
 
Gratulacje dziewczynki oregano :)

ananaska to my z jednego dnia jestesmy!!! i ja tez chcialam po urodzinach pojsc na 3d jako prezencik :)

kciuku za "bezwstydne" dzieciaczki co by sie pokazaly rodzicom :)
 
Oregano piękna dzidzia!! :-) Bardzo fajne ujęcia udało się lekarzowi zrobić :tak:
Anneeczka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&&&&

My mamy dopiero USG 29, ale mam nadzieję, że już poznamy płeć :)
 
oregano super zdjecia o i gratulejszyn córeczki kochana:)))

Aneeczkaaa ja tez jutro mam wizyte...na 10 rano,,,a ty??
bede szukala plci..moze sie pokaze..

Wogole odebralam wyniki badan moczu krwi..i mam leukocyty,,grrr..wyczytałam ze to zapalenie pecherza..dobrze ze lekarz jutro....
 
reklama
Witam sie na szybko.Znowu bylam w szpitalu ale teraz z dusznościami nie ciążą jednak na ginekologi.Z ciąża ok i na 99% bedzie synuś:-)\Mam laptopa zepsutego więc odezwe się jak juz bedzie naprawiony narazie pisze od tesciów poki jestem u nich.Pozdrawiam pa;**
 
Do góry