reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Dziewczyny dzięki za odpowiedź, też specjalnie tętna nie mierzyłam, odkryłam to właśnie przy okazji mierzenia ciśnienia, przed chwilą miałam ciśnienie 126/89 i tętno 115
 
reklama
ewa81 - a ile waży? Miałas już ktg? Ja jeszcze żadnego i nie wiem kiedy mam miec pierwsze :)

majka - tak jak pisza dziewczyny - lepiej nie wiedzieć, jest sie spokojnieszym. Nadmiar wiedzy niestety oznacza nadmiar stresu. niepotrzebnego.

ananaska - no to konkretny chłopak :) Dobrze ze wszystko ok.
 
Ja miałam badanie jeszcze raz , skurczów brak ( oksytocyna zatrzymała akcje :confused: )szyjka się klapła i nic nie zapowiada rychłego porodu.... dzieć waży między 3,500 a 4000 wody , przepływy i takie tam ok ...wg ich " licznika mam 36 tc widać wszystkie suwaczki i kalkulatory źle liczą a i ich usg bo tam mi wychodzi 40 tc ...Wypisałam się na własne rządanie po konsultacji z 2 lekarzami i 2 położnymi ale kazali zaraz wracać gdyby mnie coś niepokoiło.

I wiecie co ? Jak gin mnie jutro zapytaczy 29.11 prowokacja czy czekamy i cc w terminie lub prubuję rodzić to 4,5 kg to na pewno za prowokacje podziękuję :no::no::no: no chyba że wyjścia nie będzie . I zmieniłam zdanie o wynajęciu położnej , mocno zastanawiam się żeby nie zapłacić pani Ewie żeby była ze mną przy porodzie - babka anioł !

Acha pytali czy chcę wenflon , nacięcie krocza , nie golą chyba że ktoś chce , o lewatywę i rodzić można w każdej pozycji , dalej majtek nie wolno chyba że nie nacinali krocza , dla dzidzi dają wszystko oprócz pampków.


Sory że się tak rozpisałam i tylko o sobie , ale męczyły mnie te skurcze i przez 36 h nie zmróżyłam oka i jakaś takaniedociumana jestem ...
Jutro nadrobię.
 
mamaktosia ty lepiej wypocznij teraz a nie przejmujesz sie,ze tylko o sobie!Przynajmniej wiemy dokladnie co i jak.I musze chyba orzyznac racje,ze jesli jest sn to bym chciala wlasna polazna bo przy cc to raczej zbedne.
 
ananaska gratki udanej wizyty i jaj!:-);-)

Laurka14 ja tez wolę niczego nie czytać, bo tylko stresa mam niepotrzebnie, a paciorkowiec to w tych czasach żadne zagrożenie:tak:

ewa81r widzę, że ogólnie wizyta udana, gratki!:tak: a kaszel no nie pomaga, nie ma co:no:

vici gratki i teraz czekamy aż cię rozpakują, powodzenia!:-)

1majka1, malutka80 trzymam za was kciuki, będzie dobrze!

Arteofbeauty powodzenia na usg, ja jeśli mój maluszek się nie wykluje idę na usg w poniedziałek:tak:

smutnamama dobrze, że wszystko ok, a wagę masz ładną:-)

oregano i dla Ciebie gratki Kochana:-):-)

Co do tętna, to ja nie mierzyłam, ciśnienie miałam zawsze ok i oby tak zostało:tak:
ciekawe, ile moja dzidzia waży:-)

mamaktosia Ty teraz odpocznij, a zrób tak, jak Tobie odpowiada:tak: trzymam kciuki!!
 
Ostatnia edycja:
ananaska no piękny cytat heehe
mamaktosia oj duże maleństwo się zapowiada...u Ciebie z tymi tygodnaimi to niezłe cyrki wychodzą...
Ja też już po wizycie, odebrałam wyniki: morfologia, mocz, HIV, HBS,HCV - wszytsko ok ;) Po badaniu ginekologicznym też dobrze, więc kolejna "nudna" wizyta :) Pytałam swojego ginka o ktg, czy robi i w ógole to powiedział, że jak ciąża przebiega prawidłowo to dopiero bliżej terminu, najczęściej pare dni przed, ale, że jeżeli mnie coś niepokoi to oczywiście może mi dać skierowanie, ale podziękowałam :) Pytałam tez o te moje bóle "podwozia" to powiedział, że już chyba takie uroki końcówki, więc żeby się nie martwić :)
Pobrał mi też wymaz, ale lipa jest taka, że wyniki mam do odbioru na wizycie (za 3 tyg ;/ ) zapytałam, co jak urodzę wcześniej to powiedział, że znajdą mnie w systemie ;/
a zrobił mi też "podgląd" i powiedział, że moje dziecię to nieśmiałych nie należy - syn nie do podważenia :) 10.12 mam usg, 11.12 wizytę :)
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy. Dziś już jest lepiej, po prostu wczoraj po wizycie zaczęłam przeglądać neta za co też dostałam opr od męża, Niepotrzebnie to wszystko-ale tak już mam.... Teraz pozostaje czekać do niedzieli i zobaczymy jak dalej się sprawy potoczą. Właśnie z powodu małej ilości ód zaczynam się martwić porodem sn, a niestety nie mam wskazań do cc. Mała leży już od dawna główką do dołu.

Sorki, że tak tylko o sobie ale jestem dziś już padnięta i zmykam do wyrka się wyłożyć.
 
Do góry