reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy. Dziś już jest lepiej, po prostu wczoraj po wizycie zaczęłam przeglądać neta za co też dostałam opr od męża, Niepotrzebnie to wszystko-ale tak już mam.... Teraz pozostaje czekać do niedzieli i zobaczymy jak dalej się sprawy potoczą. Właśnie z powodu małej ilości ód zaczynam się martwić porodem sn, a niestety nie mam wskazań do cc. Mała leży już od dawna główką do dołu.

Sorki, że tak tylko o sobie ale jestem dziś już padnięta i zmykam do wyrka się wyłożyć.
Majka gdzie radzisz we wro?
 
mamaktosia ty odpoczywaj i sie przespij porzadnie,bo bedziesz jak zombieee...

majka no i maz ma racje,nie czytaj stek bzdur w necie....

mamuska czyli wsio ok...a ty masz gdzie indziej usg a gdzie indziej wizyte,,dwa razy musisz latac???

ja mam wizyte 4 grudnia,w 38tc,,mysle ze ostatnia to moja bedzie wizyta...hee
 
Koralikowa, no niestety ... tj. mam w tym samym miejscu i u tego samego lekarza, ale on we wtorki robi usg w innym gabinecie, a w śr przyjmuje w innym na zwykłe wizyty. Na wizytach robi tylko "podgląd" serducha na gorszym sprzęcie
 
mamuska to kiepsko troszke..ale co sie dla dzidzi nie robi...
ja mam wszystko ktg,usg,badanie i wogole wsio w jednym miejscu na wizycie co miesiac:)))
 
mamuśka to Ty masz podbnie jak ja...ja we wtorki chodzę do jednego na wizyte a w środy na usg do drugiego...ten od usg jest super :-) ja chodzę na nfz ,już się napłaciłam....
 
ja też ma wizyte po południ, już ostatnią:) zobaczymy co gin powie jak popatrzy:)...podwozie mnie też boli okrutnie:baffled:
mamaktosia myślę, że zrobiłas bardzo dobrze wychodząc...zawsze możesz tam wrócić, a stres mniejszy
ananaska gratuluje 2,5 kg dzidzi:) moja mała tyle samo ważyła w 35tc.
mamuśka ja szczerze powiedziawszy w ogóle nie wiem jak jest u gina na NFZ os zawsze chodzę prywatnie. Cenię sobie swoją sfere intymności i wiem, ze prywatnie nie zostanie ona nadszarpnięta za bardzo
 
reklama
mamuska ,ananaska kiepsko z tymi podwojnymi wizytami ale to juz chyba taki urok w Pl
mamaktosia czekamy na dalsze wiesci
mb daj znac jak tam po wizycie
 
Do góry