reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Oregano gin Ci zaproponowal mozliwosc indukcji porodu przed terminem? Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.

E, no jak po terminie? oregano skończy 38 tydzień, zacznie 39, czyli jeśli by miała rodzić, to będzie terminowo. Termin liczy się 2 tygodnie przed i po skończonym 40 tygodniu, czyli de facto od skończenia 37 do skończenia 42.
Mój brat wieeeeele lat temu też przez indukcję w 38 tygodniu się rodził. Nie ma przeciwwskazań.

Gratulacje dla wszystkich:-)
 
reklama
Pregano moim zdaniem urodzisz bez indukcjii bo skoro plamisz lekarz cie naruszyl ale co ja tam wiem jestem zwyklym prostym czlowiekiem .
 
Koralikowa to wywoływanie..kroplówa i jazda po oddziale:) ja z racji mojego rozwarcia na 2 palce tez będę mieć w 39t chyba, że mnie samo weźmie wcześniej:)
 
oregano widać Sara ma się dobrze w brzuchu i nie wybiera się na świat hehe chociaż do pn to zobaczysz, bo jeszcze wszystko może się zmienić ;)
Szyszunia, Polcia pojadły słodyczy?:):):) poskakały Maluchy?:)
 
Pregano moim zdaniem urodzisz bez indukcjii bo skoro plamisz lekarz cie naruszyl ale co ja tam wiem jestem zwyklym prostym czlowiekiem .

smutnamama, no tak nieprzyjemnie mi naruszyło szyjkę :baffled: Pobolewa mnie jak przy okresie. Już właściwie przestałam plamić, ale może faktycznie urodzę bez większego wspomagania

Mamuśka, właśnie mówię do córki, żeby siedziała w brzuchu, po później już czekoladki razem nie zjemy :-D
 
Oregano - współczuję , mi ordynator w 36 tc " wymasował " bo też 2 palce miałam i robią to po to żejak ma ruszyć to ruszy a jak nie to se jeszcze ponosisz :-D nic to nie dało oprócz bólu masakrycznego i sporego plamienia i chodzenia jak kaczka , inaczej było w 39 tc bo jak mnie zmasowały położne w szpitalu to się młody wykluł , ale ból był straszny :no: kilka razy mnie masowały ...

Mam nadzieję że teraz nikt nie wpadnie na ten pomysł , choć wczoraj mój gin też boląco mnie badał :baffled:
 
reklama
Do góry