reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
U nas po dzisiejszej wizycie spokój. Brak gotowości do porodu. Nie ma skurczy, szyjka na 1 palec. Badanie było okropnie nieprzyjemne :baffled: teraz mam plamienie, ale gin powiedziała że tak może być. W poniedziałek do szpitala na ktg. Jakby coś było i bym chciała to może mi indukować poród, bo gin ma akurat dyżur. Ale ja chyba jeszcze wolę poczekać z porodem :-) kolejny dyżur ma 2 grudnia i jakby się nic nie posunęło do przodu to wtedy (3 dni po terminie) indukujemy
 
Oregano gin Ci zaproponowal mozliwosc indukcji porodu przed terminem? Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.

Gratuluje wszystkim udanych wizyt:) i w ogole super ze tak dlugo udalo nam sie dotrwac w dwupakach:)
 
Ania23, najpierw mam mieć ktg i badanie czy jest postęp w rozwieraniu szyjki. Jak będzie to można indukować. Wtedy będzie 39tc, a już teraz mam dużą dzidzie. Ja jednak wole poczekać aż córa sama się zdecyduje na wyjście
ag-krk, poczekałabym do grudnia, jeszcze nie czuje się gotowa. Może za 2 tygodnie będę...
 
reklama
Do góry