reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

hej:) ja tez mialam spirale bezhormonalna miedziana - copper coil
ale u mnie to byla masakra.. co chwila lapalam infekcje i po nitkach mi poszlo na macice
co ja sie nawalczylam by sie wyleczyc:no:

spirala nie dla wszystkich

ale ogolnie zakladanie super, zdejmowanie i okresy tez byly ok - bardzo naturalne bo bez hormonow to bylo

ja nie moge zadnych hormonow

wiec teraz pozostaje mi sterylizacje i maz idzie na wazektomie:sorry: my juz wiecej dzieci nie chcemy;-)
 
reklama
VICI cos mi sie obilo o uszy z tym czyms podskurnym. W PL tego nie ma.
Mysle nad tym zastrzykiem
SMUTNA mama no to jestem w szoku ze tak mialas po mirenie. Niby po 3 mscach organizm przyzwyczaja sie, ale wez to wytrzymaj.
A czy ten zastrzyk skuteczny? Ja to chyba zdecyduje sie na gumki a moze pozniej te Nuva Ring
BASKA to jeszcze troche cie potrzymaja w napieciu
PIEKNASZYSZUNIA duzy chlopczyk
 
tiluchna a wy oboje poddajecie sie zabiegowi czy tylko jedno?Tez nad tym mysle ale im blizej tym wiecej ale :eek: a tez nie mysle o nastepnych dzieciach tym bardziej,ze bardzo mi odradzaja lekarze.Spirala tez nie dla mnie
:no:
Pieknaszyszunia
fajny chlopak rosnie :tak:
Marika tu ten podskorny juz troche jest ale niedawno w ddtvn bylo,ze jakos teraz ma byc chyba i w Pl a moze dopiero w 2014 sama juz nie wiem.
 
TILUCHNA gratuluje 38 tydzień :szok: zleciało !!!

PIEKNASZYSZUNIA kawał chłopa z Mieszka, najważniejsze że wszystko ok

BASKA będzie dobrze
 
Szyszunia gratki udanej wizyty i duży chłopczyk rośnie:tak:

Mam nadzieję że szybko mi zrobia te cc bo nie mam zamiaru czekać na nią w szpitalu ileś tam dni..no ale okaże się w poniedziałek chyba że szybciej mnie dopadnie bo jakoś odkąd wstałam męczą mnie takie lekki skurcze:eek:
 
BASKA no na męża byś chociaż jedną noc poczekała co by się chłop mógł nacieszyć :-D, nospę sobie zapodaj i zęby zaciskaj :-D, żartuje może lepiej jak się zacznie to się szybciej zdecydują na tą cc
 
Pięknaszyszunia gratuluję udanej wizyty:) Mieszko ładnie podrósł...dotrwałyśmy- skończony 37tc:) Teraz niech się dzieje wola nieba:-D
Basia może skoro masz już konkretną datę, to nie będą cie niepotrzebnie trzymać..poleżakować możesz w domu:) MOże zrobią cc i po sprawie będzie;-)
 
reklama
Do góry