reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ja też po porodzie wybiorę się po anty albo zastrzyk zobaczymy co gin poleci.

Wczoraj robiłam badanie moczu i morfologi a dziś położna mi wpisała do karty ciązy wynik także wszytsko już gotowe,popakowane na poniedziałkowy wyjazd do szpitala.
 
reklama
Ja jesli chodzi o anty napewno zastrzyk wezme . Mozna przy nim karmic piersia po 3 synu bralam tabletki dla karmiacych i ani jedne ani drugie nie byly dlamnie , spirala dla karmiacych mam tez sie nie sprawdzila po pierwszej miesiaczce z ogromnymi bolami i wrecz krwotokiem kazalam wyciagnac, zaden gin mnie nie poinformowal o zastrzyku i teraz oczekuje dzidzi :-) dopiero znajoma mi mowi czemus zastrzyku nie wziela .... pytam mojego gina o ten zastrzyk depo vera a on mowi ze nie poleca , bo on bardziej dla kobiet z trzeciego swiata ze po dlugim stosowaniu skleja macice i takie tam, ale po 4 dziecku niech sobie skleja u macicy
 
Jejku Baska, Ty już w pn będziesz miała malucha. A jak Kamil? Bartek się cieszy ale myślę że do końca nie wie co go czeka. Poza tym ma bunt i histerie non stop i nic sam nie chce robić.
 
POLCIA biedna co musialas przezywac. Wspolczuje. Super ze dzidzia aktywna
SMUTNAmama a mialas wkladje miedzuana czy Mirene?
BASKA to ty juz zaraz powitasz swojwgo maluszka, jak fajnie

Ja tez zastanawiam sie nad antykoncepcja po porodzie. Zastanawialam sie nad Mirena ale koszt ok 1000zl nie wiem jak bede sie z nia czula i jak kazda metoda moze zawiesc. A dzieci wiecej nie chce.
A czy ktoras testowala ten zastrzyk na sobie?
 
Dziewczyny ja po wizycie :-) Szyjka ok 3 cm ,ktg ok inne badania tez a cisnienie narazie mam obserwowac a za tydzien zas szpital to moze tam cos powiedza wiecej.
KasiulaQ birze leki i wypoczywaj
Polcia ktg z alarmem :szok: wspolczuje
Baska ty juz ,juz po cichutku zazdrosze :tak:

Co do antykoncepcji to ja mialam zastrzyk ,ponad rok bralam az w koncu doroslam do decyzji o nastepnym maluszku.Po stracie balam sie ciazy i msialam "dorosnac" Przestalam brac,po pol roku wrocila @ bo przy zastrzyku nie ma.Po nastepnych paru mies juz bylo w miare regulernie no i staranka chwile trwaly ale to moze tez byc inna przyczyna;-) Ogolnie bylam zadowolona z niego i to bardzo.A teraz mam pare opcji i sie zastanawiam i juz nie wiem co chce :baffled: Teraz jest tez taki czip czy jak to tam nazwac i wszczepia sie to pod skore i dziala jak zastrzyk czy spirala hormonalna tylko nie wiem czy maja to juz w Pl.
 
Vici to fajnie ze wsio ok...niedlugo szpital..to znowu przebadaja,i mierz cisnienie:)

szyszunia to czekamy na wiesci....z wizyty:)

Basiu rany to juz..matko lada moment bedziesz miala dziedzie przy sobie:)

cosiek grudzien za pasem..w sklepach juz sa swieta...

polcia rany ale stres....
 
Marika mirene mialam 750 zl dalam i po pierwszej miesiaczce wyciaglam ale ja ogolnie mam bolesne i krwawe miesiaczki a po spirali ledwo przezylam okres bo po spirali czesto kobiety maja bardziej obfite i bolesniejsze . Dlatego zastrzyk dlamnie bedzie dobry a jak bez @ to jeszcze lepiej :-) chyba ze znowu beda skutki uboczne inne ... to wtedy niemam pojecia dziecko na butelke i wyprubuje te krazki domaciczne nova ring bo bylam nimi tez zainteresowana po wyjeciu spirali, z tym ze one nie dla matek karmiacych. Ale zakladasz krazek i na 3 tygodnie masz spokuj no o niema problemow jak ze spirala , ze moze sie wrosnac albo stany zapalne no i sama zakladasz i sciagasz.
 
smutnamama wrastanie sie sporal to mit az dziw ,ze jeszcze go sie slyszy.Ja mialam i spirale ale nie hormonalna a miedziana i bylam zadowolona (przez 3 lata) Z efektami ubocznymi przy zastrzyku to jest gorzej bo nie znikna odrazu tylko beda trwac tyle ile zastrzyk trzyma czyli kolo 3 mies.Ja nie mialam nic i bylo ok.Spirale,krazek tabletki wyciagniesz czy odlozysz i efekty uboczne mina a przy zastrzyku niestety trzeba przeczekac.
 
reklama
Wlasnie wiem ze z zastrzykiem trzeba czekac dlatego go tez sie obawiam bo ja lubie miec skutki uboczne :-( ale wyprobuje , spirala moze sie wrosnac ale wszystko zalerzy od lekarza zakladajacego ... jesli zrobi to dobrze nie bedzie tego problemu
 
Do góry