reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Pięknaszyszunia gratulacje z udanej wizyty. Tym, że lekarz marudził o Twojej wadze nie przejmuj się. Najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok. A czemu przesunęli Ci termin porodu? Jaki miałaś wcześniej ustalony?
 
reklama
Cosiek niesforny ten Twój maluch , stracha mamusi napędził ;) najważniejsze,że już wszystko w normie oby do grudnia... :-)
Piękna gratuluję udanej wizyty i sporego malucha ::-)
A ja nadal nie mam powności co do płci bo już 2 wizytę Pani doktor nie była pewna dlatego wstrzymała się od głosu ;) być może będzie psikus na porodówce i wyskoczą 2 jajeczka :p kto to wie.... :-D
 
LAURKA żebyś wiedziała niesforna bestia mi się trafiła za drugim razem, powiem Wam szczerze że już widziałam się na porodówce, w końcu wiem co to są skurcze i ból krzyżowy, ale na szczęście minęło uffff
Jeśli chodzi o płeć to mój lekarz w czerwcu delikatnie skłaniał się ku chłopcu, potem w lipcu miałam usg3D i tam lekarz powiedział że na pewno dziewczynka i że nie ma wątpliwości, potem w sierpniu zapytałam się mojego lekarza co tam widzi i powiedział że dziewczynka, we wrześniu tez się pytałam i dalej dziewczynka, pewnie będę się już pytać do porodu :-D jakiś niedowiarek jestem.

SZYSZUNIA co za okazała waga dzidziusia Ci się szykuje, mi z pierwszym synkiem lekarz mówił że duży będzie, a urodził się 3240 :-) i taki mi wystarczył w zupełności, dziewczynka niby z pomiarów mniejsza ma być niż pierwsze z usg ale ja tam nie wierzę w te pomiary.
 
KARPULA gratuluje!!! Ale fajnie tak wiedzieć kiedy i gdzie :rofl2:, jednym słowem na grudzień się nie załapałaś ;-)
 
a ja dzis sie doczekalam i ide na wizute do okulisty - czy mi CC nie grozi bo mam wade wzroku itd..
a czekalam 2 miesiace na wizyte i wczoraj pielegniarka dzwoni czy moge dzien wczesniej bo w czwartek dr nie pasuje (przyjmuje raz w tyg 3godz i czeka sie miesiace na wizyte)

moglam isc prywatnie ale tak sobie mysle ze cala ciaze mam prywatna gin ale okulista to juz przegiecie i NFZ musi cos mi zaplacic (dodam ze jestem na L4 4miesiace i jeszcze ani zlotowki nie dali )
 
Ja wczoraj byłam na wizycue - hemoglobina wzrosła, wiec sok z pietruszki i żelazo w tabletkach pomagaja :) Poza tym wyniki ok. Szyjka zamknieta, 1,5 cm, wszystko w normie. Usg bedzie 18.11 także czekam niecierpliwie :)
Musze przyznać że troche mnie nudzi chodzenie na te wizyty.. choć z drugiej strony pewnie bym była załamana jakby cos sie działo.. ale lekarz nawet nie powie że waga w porzadku czy że wyniki lepsze czy cos.. popatrzy, wypisze zwolnienie, umówi na nast wizyte i koniec tematu. Nawet sama zagadnełam o prochy - bo ogolnie jestem za braniem jak najmniejszych ilosci, i jak mi kazała brac 3xdziennie magnez i potas, a ja biore 1 raz (nie mowiac jej o tym), i spytałam czy moge zmniejszyc to mi powiedziała że skurcze wroca.. Bez sensu to jest dla mnie. Po co obciazac żołądek dodatkowo skoro mała dawka pomaga?


Szyszunia
- gratulacje spokojnej wizyty, spore maleństwo Ci sie szykuje :) Najwazniejsze zeby zdrowe.

Karpula - to masz konkret :) w sumie też bym tak chciała, a nie czekać aż sie wszystko zacznie i sie stresowac dodatkowo...
 
reklama
Dziewczynki ! gratulacje udanych wizyt ! Dzieciaczki ładnie wam rosną :tak:
Lucere - świetnie że z krewką lepiej :tak:mi po porodzie strasznie spadła ...z 13 do 7 :szok: ale poród miałam mocno krwisty ...

Ja po wizycie macankowo szyja 2 cm i po 3 dniach odpoczynku z rozwarcia na palec nie ma śladu ! na ktg ani 1 skurczu ! będziemy powoli odstawiać leki i szykujemy sie na 22.11 ew 29.11 bo mój gin ma w tedy dyżur i chce powołać na świat moje dziecie !
Matko to raptem 2 tygodnie ! dziś albo jutro usg żeby wagę sprawdzić ... ja szacuję 3500 ciekawe o ile się pomylę ...
 
Do góry