reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Paulette ja jutro mam mieć robione przepływy ale mi dr powiedział ze jak żle wyjdą to tylko bede musiała leżec w szpitalu bo oni nic na to nie dają i to jest bezsensu moim zdaniem to nie wiem czy oni wcześniej rozwiazuja ciaze czy jak:confused2::baffled:
A Ty się nie martw bedzie dobrze!!

Ja właśnie też nie wiem, ale jak przepływy wychodzą źle cały czas to trzeba rozwiązać ciażę,bo dziecko jest niedotlenione. Ja już nie mam siły, ciągle coś. Najbardziej boje się o małego, niby z usg wszystko jak trzeba: waga w normie- teraz 1900gr, wszystkie pomiary, ktg w porządku, ale oczywiście po przejrzeniu internetu 1000 wątpliwości...

Czy z tym trzymają w szpitalu do samego rozwiązania?

mb- dobrze przyrasta, wychodzi tam 2-3 dni póżniejszy termin, ale Filipa też urodziłam małego, 3kg miał....Tzn. przepraszam w sumie to 3kg to nie aż taki mały jak czytam jakie maluchy rodzą się...
 
reklama
Dzięki dziewczyny oby tak było jak mówicie, albo chociaż jeszcze z 2 tygodnie. Na razie kiepsko się czuję o chodzeniu nie ma mowy, torbę spakowałam na szybko, mąż czeka na jakiś znak z mojej strony ale na razie trzymam się łóżko, po kąpaniu lekko plamiłam ale tak na "brudno" myślę że to po tym badaniu ginekologicznym, chodź i w tej kwestii mam czarne myśli, brzuch boli.

PAULETTA ale się porobiło za Was też mocno trzymam kciuki
 
cosiek co tam u Ciebie tak w skrócie napisz??ja mam dosc chodzenia...osttanio zrobiłam 10km bo 4 razy musiałam misato obrócić (załatwiałam sprawy),myslałam ze wykituję wchodząc juz na 3 pietro do siebie...
 
ANANASKA w skrócie to skurcze mam od wczoraj i szyjka mi zmiękła, skróciła i rozwarcie na 2 palce.

Ty się tak nie forsuj kobietko bo ci coś zaszkodzi
 
Stracha mam jak cholera nawet nie wiesz, sama nie wiem co mam robić, boję się że jak już tam pojadę to mnie szybko nie wypuszczą, ale jeszcze poczekam do jutra
 
O kurcze wstyd się przyznać , bo to moje 5 dziecko, ale możecie mi powiedzieć o jakich przepływach mówicie ? Nigdy nie miałam takiego badania, w którym tygodniu jest ono wykonywane? jest teraz rutynowo robione? czy tylko jak pojawiają się jakieś problemy?:-(
 
reklama
Do góry