reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Witam się z kubkiem kakao z samego 'rana' ;)
Dziewczyny dawajcie znac na bieżąco co z Wami.. Listopad w pełni ale jeszcze chociaz 2 , 3 tygodnie w dwupaku by sie przydaly!! 3mam mocno kciuki !! Oby to byly tylko fałszywe alarmy !! :***
Ja po wizycie, z maluszkiem wszystko spoko , mała ma już 2i poł kg , ułozona główką do dołu.. szyjka jeszcze w miare długa. Pocieszył mnie fakt,że moja PAni doktor uspokajała mnie jeśli chodzi o poród , powiedziała,że tyle ciąż prowadziła,że jest w stanie przewidzieć jak będzie wyglądał poród i mam się o nic nie martwić bo z moimi predyspozycjami powinnam to dziecko urodzic bardzo szybko :) Mowiłą też ,żę dużo zależy od nastawienia i jeśli tylko potraktuje to jako zadanie do wykonania , nie bedę panikować to powinno być luz ;) Dodała mi więc trochę otuchy :D Nie kazała też jechać do szpitala od razu przy pierwszych skurczach.. jej zdaniem im dłuzej w domku tym lepiej. Szpital mam 7 km od domku wiec powinnam zdążyc ;) Na porodówke mam się zgłosić ze skurczami co 5 min :) I tak sobie płynie ten 35 tydzien , 3majcie się dziewuszki jak najdzielniej! ;):**
 
Cześć dziewczyny:)
tiluchna, niezapominajka widzę, że dalej milczą...:eek:

Laurka to twoja dzidzia idzie na równi z moją:)
cosiek wypoczywaj nadal, tyle tylko możesz zrobic i nie denerwuj się kobito
ananaska z tymi nogami do góry to dobre:) u nas jest taki przesąd że jak sie chce w ciążę zajść to po se... nogi trzymać do góry:)
 
Ja po wizycie.....lekarz oznaczył termin porodu na 2/12/13
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
xmad.gif.pagespeed.ic.oNpNNvHaRz.webp
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
wiec jeszcze bliżej to juz czas pomyśleć o sobie....
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp

Wizyta ok, tylko mnie opierdo.... tzn. opierniczył ze tyle przytyłam, ale kiedy ja lubię jeść i jem zdrowo
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif

Mieszko wazy 2949g, wszystkie wyniki ok, zrobił wymaz na GBS-a, łożysko, wody, główka prawidłowe...
Czekam na grudzień, listopad mnie nie zadowala:-D:-D:-D
 
LAURKA super wieści, aż miło się czyta takie posty :-)

VICI, PIĘKNASZYSZUNIA dziewczyny dzięki, dzisiaj już zdecydowanie lepiej, mam wrażenie że już wszystko się unormowało, skurcze ustąpiły, ból zniknął, plamienie ustało, nie będę wnikać co to było, czemu mnie tak wystraszyło i niech już nie wraca do porodu w grudniu.

MB już teraz się nie będę denerwować, gdyby jakiekolwiek problemy wróciły jeszcze raz od razu jadę na badania do szpitala.

SZYSZUNIA to już duży ten Twój Mieszko, teraz Wam się należy odpoczynek i też trzymam się grudnia :tak:
 
reklama
Przecież nie jesteśmy zainteresowane listopadem, hehe.
Trzymajmy się dobrej myśli i w zdrowiu, a bobasy muszą jeszcze troszkę wytrzymać :*


D
oktorek mówił ze w pon jak odbierał porody to 3 dziewczynki urodziły sie 4600, 4300 i jakoś 4000kg, to dopiero masakra mi przewiduje 3700 przy porodzie, sie okaże
biggrin.gif
za 2 tyg pomierzy mnie i jeszcze raz wage sprawdzi, ale ze był to lekarz na NFZ to wiecie
confused8gj.gif
13/12 moj prywatny doktorek mnie zbada
yes2.gif
i jemu uwierze, hehe


Dzis taki Pan ze straganu u nas, pyta sie jak sie czuje co i jak, bo jego zona już kilka dni po terminie i tak gadu gadu i mówi ze znajoma ich z terminem na 2/12 a urodziła wczoraj, fakt 5 dziecko ale cała ciążę nosiła dziewczynkę, a urodziła chłopca
shocked.gif
w tych czasach tak się pomylić co gorsza oni maja tego samego lekarza od pomyłki
eek.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry