reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Pięknaszyszunia gratulacje z udanej wizyty. Tym, że lekarz marudził o Twojej wadze nie przejmuj się. Najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok. A czemu przesunęli Ci termin porodu? Jaki miałaś wcześniej ustalony?

Ten lekarz to z NFZ-tu termin na 2/12 a prywatny na 6/12 i temu bardziej wierze, ale wiadomo dziecko sobie datę wybierze, oby nie listopad!:-)

Karpula gratulacje;-)
Mamaktosia, będzie dobrze, no stress:tak:
 
reklama
Dziewczyny gratuluje wszystkim udanych wizyt i dobrych wieści. Oby tak do końca :-)

Mnie wizyta czeka jutro. Zobaczymy co powie... coś czuje że dzidzia będzie duża :tak:

Arteofbeauty, również mam wadę wzroku. Byłam w poniedziałek u okulisty żeby sprawdzić jaki jest stan siatkówki. O to poproś na wizycie. Sama wada nie jest wskazaniem do cc, tylko czy siatkówka się nie rozwarstwia (a czasami idzie to w parze z dużą wadą). U mnie siatkówka ładna i można rodzić SN, tylko żeby prosić o zzo i zmniejszyć wysiłek (no zobaczymy :-D). I po porodzie do kontroli czy dalej jest ok
 
Szyszunia no to spore te panienki :) No a wychodzi na to, że jednak pomyłki zdarzają się dość często
Laurka no to będzie niespodzianka ;)
cosiek oo super, że dziś też czujesz się ok (bo właśnie neidawno na głównym o to pytałam heh) No to większość za dziewczynką, więc pewnie tak zostanie :)
Arteofbeauty może coś nie tak u Ciebie ta księgowa składa, bo to aż dziwne jest, żeby tyle miesięcy pieniedzy nie dostawać...
lucere lepiej niech te wizyty będą nudne :)
mamaktosia nooo proszę, super wieści!!! Boziu u Ciebie to juz naprawdę CHWILA! No ja obstawiałam Ciebie, jako pierwszą rozpakowaną, więc ciekawe jak to będzie he i powiem Ci, że też ciekawa jetsem, ile waży te Twoje Maleństwo :)
 
No piekne dzieciaczki dziewczyny:)
Piekna racja dzidzia wybierze sama..mój gin nie przekładał ani razu terminu mimo drobnych odchyleń w usg bo jak mówi kilka dni w tą czy w tą jest bez różnicy. Dwa tyg w przód i tył to jest termin:)
 
Mój gin nie jest fanem 42 tygodnia , bo ani dziecku , ani matce to nie służy .... ale 40 tc jest ok ;-) i jak nic się nie kluje to zaproszenie do szpitala , no może inaczej sprawa wygląda jak dziecko jest malusie ok 3 kg , albo kobitka z łatwością urodziła 2 dzieci po 4,5 kg , a inaczej jak ktoś ma problemy zdrowotne jak ja , i wie że przy porodzie 4 kg miałam komplikacje , mam zciśnienie miednicy , spojenie się rozłazi ...a młody zapowiada się na minimum 4,5 kg ... to po co mamy się męczyć i ja i dziecko ?
Cieszę się że trafiłam na takiego gina który ma indywidualne podejście do każdego przypadku:tak:
Ale tak jak piszecie to są plany i może z nich nic nie wyjść bo życie lubi płatać figle , miałam mieć poprzednio bezbolesny szybki poród maluszka 3200 i mimo że w szpitalu się upierałam że mój lekarz powiedział że ok 4 kg , oni mieli swoje mądre usg ...i poród był jaki był , okropny , długi i bolesny , straciłam mnustwo krwi i dochodziłam do siebie ponad 2 mc ...
 
hej dziewczyny, ja po ponidzialkowej wizycie wiesci mam takie , skierowanie na cc do szpitala mam na 18 listopada, chyba ze by sie cos dzialo to mam przyjsc wczesniej. Zuzia wazy miedzy 2600 a 2700 , wiec ponad 3 kg powinna miec :) to juz zaledwie 11 dni :) oj czlowiekowi az sie wierzyc nie chce:)
mama ktosia - kurcze twoja dzidzia szaleje hehe:)
karpula to u ciebie tydzien pozniej , zobaczysz jak to zleci:)
 
reklama
BAŚKA super wieści!!! to znaczy ze kolejna z was na grudzień się wypięła:-D

Ciekawe ile nas grudniówek zostanie????

MAMUŚKA dzięki, dzisiaj już nawet no-spę odstawiłam i żadne skurcze nie wróciły

MAMAKTOSIA ale masz wspomnienia z pierwszego porodu, biedulko nie zazdroszczę :no:
ooo MARKA i Ty też listopad, żartuje dziewczyny, najważniejsze żeby wszystko było ok z Wami i dzidziusiami. Dużo cc się szykuje.
 
Do góry