reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Marka - to przez mego chłopa , bo ja to raczej kurdupel jestem , w tanie normalnym 165 cm i ok 55 kg ale mój chłop 186 cm i 108 kg :szok: ... i prokreuje takie 4 kg klocki :-D dziś mam usg tj 35 tc i 2 dni ... a 3 tygodnie temu młody miał prawie 3 kg ... tak więc ;-) Jak w sobotę trafiłam na ip to gin dyżurujący się śmiał że co się przejmować będziemy , najwyżej urodzę 3,5 kg wcześniaczka :-D

Widzę i Ty i Basia dostaniecie dzidziusia w ten sam dzień ! Xsuper !!!!
 
reklama
Marka, Mamaktosia, Karpula ciężko uwierzyć, że lada moment maluszki będą z Wami ... do mnie jeszcze kompletnie nie dociera, że to już na prawdę końcówka :szok:

Mamaktosia, mam nadzieję, że tym razem mądrze poprowadzą Twój poród i nie nacierpisz się tyle, co poprzednio :tak:
Lucere, super, że wyniki lepsze ... mnie jeszcze wizyty nie męczą, bo teraz mam co 3 tyg, ale przede mną już tylko jedna, a potem już pielgrzymowanie do szpitala na KTG i do gin na dyżur ... a do tego nie tęsknię ...
Szyszunia, cieszę się, że i u Ciebie wszystko dobrze :tak:
niezłe wielkoludki się u Was rodzą ;-)
co do płci ... siostra mojego M też zamiast dziewczynki urodziła chłopca ... ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, której synek do 36 tyg. był 100% córeczką, więc widać, że się zdarza ... ale podobno w tę stronę łatwiej o błąd, bo ewidentny chłopiec dziewczynką raczej nie zostanie ...

u mnie po poniedziałkowej wizycie wszystko dobrze ... wyniki ładne, wszystko jeszcze pozamykane i żadnych oznak nadchodzącego porodu ... tym razem jest mi to wyjątkowo na rękę, bo ze względów organizacyjnych jednak wolałabym doczekać do terminu ... albo chociaż do grudnia ;-)
 
moj gin przyjmuje na szpitalu , bo jednak pozwolil rodzic kolo mnie a nie w Krakowie :) ile sie naprosilam:)
powiedzial ze jak przyjde to naczczo zeby bron boze nic nie jesc i zrobia cc, chyba zeby byl mlyn i jakis rozsyp porodow to 19 takze zobaczymy:) bo on jest od rana do 14 wiec jakby sie nie wyrobil to przesunie sie o jeden dzien ale moze bede miala szczescie i kobietki wtedy sie powstrzymaja:)
 
mamaktosia,marka ja chyba pózniej bo mi nie zrobią cc w ten sam dzień ja zdwa dni bede musiała chyba zaczekać zresztą nie wiem ale takie zwyczaje panują tam bo jednak rodzić będę u siebie nie bede jechała tyl km specjalnie a tak to i mąż i Kamil zawsze mogą podejść do mnie...
 
Jeny poczytałam was,a tu co widze,ze zaraz sie porody zaczynaja,rany ze juz.
Kurde masakra jak to zlecialo.ja tez gratuluje wizyt,dzieciaczkow zdrowych,rosnacych.

Ja byłam dzisiaj. Syn na 100% bedzie.
Wazy 2100.ktg miałam,a wtedy brxkal.
Mam zle wyniki,białko i cukier w moczu,male ilosci,ale sa.
Do tego zapalenie znowu i tabry dopochwowe,a i zelazo w dol.
A nast wizyte mam 4.12-a ja myslalam,ze za dwa tyg.

Sory ze tak tylko o sobie,ale nie mam neta,korzystam z tel.
A musialam wpasc tu.

Trzymajta sie.
Mam nadzieje-ze na dniach bede neta miala.
 
koralikowa gratki synka:-) i oczywiście udanej wizyty.Białko,cukier i zapalenie niech idą precz jak najszybciej...


Ja 12.11 muszę zrobić jeszcze mocz i morfologie żeby na świeżo mieć do szpitala.Po odbiór wyników do położnej ona mi wpiszę do karty i git już.
A wiecie dostałam plan porodu :sorry:
 
reklama
BAŚKA to chwal się tym planem porodu, ja też mam w piątek wszystkie wyniki do zrobienia plus nawet dwa badania na żółtaczkę

KORALIKOWA gratuluje synka, właśnie dostałam na e-maila informację o przecenach w C&A i są świetne rzeczy dla chłopaków takie stylowe i oryginalne, dla dziewczynek nawet mi się aż tak nie podobały ;-).
Dostałaś coś na te złe wyniki? - jakieś leki
Też uważam że późno masz tą następną wizytę, pewnie lekarz myśli że szybciej w szpitalu wylądujesz na porodówce.
Będzie dobrze, zawsze możesz odwiedzić go wcześniej jak coś będzie Cię nie niepokoić i tyle.

MAMAKTOSIA i jak po wizycie, jak maluch duży?
 
Do góry