reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Gratki udanych wizyt a ty cosiek odpoczywaj i oby jak najdluzej w dwupaku.
No i widze,ze jesli mnie przetrzymaja te 8 dni to bede najdluzej w szpitalu :szok: W pl przy Victorze wyszlam na 5 dobe no ale nawet nie bylo rozmow o wczesniejszym wyjsciu a nawet o pozostaniu bo maly spadal i spadal wagowo.W ostatnim momencie sie zatrzymal a w dzien wyjscia przybylo mu az 10g :-D
 
Tiluchna, WOW ... spory bobasek się szykuje ;-)
chociaż z drugiej strony jak malutka będzie długa, to nie ma się czym martwić ... dzieciaczek może mieć 3,5 kg ale 50 cm i być kluseczką ;-)
super, że ciąża już praktycznie donoszona ...

Vici, 8 dni po cesarce to rzeczywiście długo :szok: ja z pierwszą córą siedziałam w szpitalu 10 dni przez żółtaczkę i myślałam, że szału dostanę ...
z drugą tylko 2,5 doby ale też już miałam dość, bo czułam się tak dobrze, że najchętniej prosto z porodówki pojechałabym do domu :tak: szkoda, że pod tym względem nie ma w PL jak w UK ...

Cosiek, &&& mocno zaciśnięte !!!
oszczędzaj się i nie martw na zapas :tak:
tak dla pocieszenia ... w poprzedniej ciąży kilka tyg chodziłam (a w zasadzie biegałam) z rozwarciem i skróconą szyjką ... niby na dniach miałam rodzić, a skończyło się wywołaniem :baffled:


a ja szykuję się powoli na wizytę ...
ciekawa jest, co usłyszę, bo jakieś tam skurcze mam praktycznie codziennie ...
ale nie zdziwię się, jeśli okażą się nic nie warte i dalej wszystko będzie szczelnie pozamykane :baffled:
 
Pauletta a wagowo dobrze dzidziuś przyrasta???
co oni oszaleli dzis z tymi przepływami... każda ma kiepskie:/
ja miałam ostatnio w 26 tc robione i pamiętam że coś tam było troche powyżej normy, cos poniżej, ale ogólne ok więc już mi ich nikt nie robił. Dopiero będę mieć w czwartek
 
Jol trzymam kciuki za wizytę!
Paulette jej... Mam nadzieję, że Doppler w sb wyjdzie w porządku i nie będziesz musiała kłaść się do szpitala... Powodzenia!
 
reklama
Paulette ja jutro mam mieć robione przepływy ale mi dr powiedział ze jak żle wyjdą to tylko bede musiała leżec w szpitalu bo oni nic na to nie dają i to jest bezsensu moim zdaniem to nie wiem czy oni wcześniej rozwiazuja ciaze czy jak:confused2::baffled:
A Ty się nie martw bedzie dobrze!!
 
Do góry