reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Tiluchna to dobrze, że się nie boisz! Najważniejsze to dobre nastawienie ;)
Koriander właśnie, szybko urośnie to się długo nie będzie topił :p
Ag krK Ja też :) ale teraz to już szybciutko poleci...
 
reklama
Tiluchna - no ty kolejny duży dzieć się szykuje :-D trzymam kciuki za wyniki .
Mamuśka - ja ostatnio kupiłam 56 i młody ani razu nie ubrał :baffled: zobaczysz jak ci dzieć będzie rosnął , a w razie czego w dzisiejszych czasach kupisz ciuszki wszędzie , a w tesco 24 h na dobę . Kup po kilka sztuk , ale ja bym nie przesadzała , bo szkoda kasiorkę w błoto wywalać :tak:
 
tiluchna oby wyniki sie poprawily no i niezla waga sie szykuje :szok:
koriander ja stawiam na 62 bo Victor mial przy porodzie 58 i wiekszosc 56 byla na styk lub mala :confused2: jak by co pare mniejszych tez mam i do szpitala wezme takie i take w razie co.
ananaska wspolczuje glukozy ale i tak chyba po terminie bo z tego co wiem to gora 28 tc sie robi a jak wyniki znasz juz?
 
i ja po wizycie dziś. dowiedziałam się, że moja biegunka i skurcze to nic poważnego. :tak: ale nadal mam 500 leukocyty w moczu i liczne bakterie.. i moja gin sama nie wie dlaczego któryś raz z kolei tak mi wychodzi :wściekła/y: żadnej infekcji nie mam, grzybicy też nie.. zbadała mnie, szyjka króciutka dość i główka bardzo nisko, macica spięta :-( jedyny plus z tego, że wszystko pozamykane, rozwarcia nie ma. A skierowanie na patologię ciąży, bo właśnie ta główka niziutko i macica spięta nadal pomimo tego, że biorę Nospę i Asmag, i nawet na usg musiała dość nisko zjeżdżać, już na kość łonową :szok: obserwacja i coś dożylnie mam dostać. mówi, że byłaby skłonna po 36tygodniu rozwiązać. ciekawe co w szpitalu mi powiedzą, wybieram się za tydzień..
 
cayoka dobrze,ze skurcze i biegunka to nic powaznego z tymi bakteriami w moczu to niefajnie tym bardziej,ze nie wiadomo z kad :cool: Ciekawe co ci w szpitalu powiedza a jak gín by widziala rozwiazanie ?Po 36 tc wywolywac czy cc.Ty za tydzien a ja za 2 ide sie dwiedziec cos wiecej.
 
cayoka ja na początku ciąży miałam problemy z moczem i licznymi bakteriami. Podobno to taka "uroda" niektórych kobiet , że łapią dość często takie infekcje a po drugie będąc w ciąży jesteśmy częściej narażone na tego typu infekcje. Co do szpitala mam nadzieje, że pomogą i dotrwasz minimum do 36 tygodnia;-):tak:
 
cayoka -kurcze dziwne :eek: a dostawałaś jakiś antybiotyk ( przepraszam może przeoczyłam :sorry: ) ja cały czas miałam dobre wyniki , a wczoraj sprawdziłam swoje na necie i leukocyty 3 -5 i pasma śluzu :baffled: niby tragedi nie ma , ale jak mnie bolał pęcherz to mocz był dobry , a teraz jak nie boli to coś wyszło.
A 36 tc już niedługo :tak: dasz radę ! mi gin powiedział że 37 - 38 zależy czy wywołanie czy cc, ale wiem z doświadczenia że lepiej nie planować bo różnie może jeszcze być ....
 
i ja po wizycie dziś. dowiedziałam się, że moja biegunka i skurcze to nic poważnego. :tak: ale nadal mam 500 leukocyty w moczu i liczne bakterie.. i moja gin sama nie wie dlaczego któryś raz z kolei tak mi wychodzi :wściekła/y: żadnej infekcji nie mam, grzybicy też nie.. zbadała mnie, szyjka króciutka dość i główka bardzo nisko, macica spięta :-( jedyny plus z tego, że wszystko pozamykane, rozwarcia nie ma. A skierowanie na patologię ciąży, bo właśnie ta główka niziutko i macica spięta nadal pomimo tego, że biorę Nospę i Asmag, i nawet na usg musiała dość nisko zjeżdżać, już na kość łonową :szok: obserwacja i coś dożylnie mam dostać. mówi, że byłaby skłonna po 36tygodniu rozwiązać. ciekawe co w szpitalu mi powiedzą, wybieram się za tydzień..

hej! Jestem na tym forum od początku, ale bez większej aktywności, co związane jest z dużą aktywnością w realu ;p

Otóż od początku ciąży brałam 5razy antybiotyk na leukocyty i bakterie w ciąży. Rzeczywiscie, u niektórych taka uroda... Mimo,ze jem żurawinę, piję dużo soku z cytryny, używam płynu do higieny intymnej o ph 3.5 to i tak praktycznie co miesiąc to wszystko się mnie czepia///

Miałaś robiony posiew moczu?
 
cayoka dobrze, że rozwarcia brak, że wszystko pozamykane i te skurcze i biegunki to nic złego:tak: A z tymi bakteriami, to nie wiem, co i poradzić, nie miałam z tym do tej pory problemów:no: trzymam kciuki za szybkie wyjaśnienie, skąd te bakterie i za dobry poród:tak:
 
reklama
cayoka to się maleństswo ułożyło...Współczuję tego szpitala, ale najważniejsze, żę pozamykane i nic się nie dzieje... a infekcje bakteryjne i grzybicze w ciąży chyba często się zdarzają! Pewnie " taka uroda"
Dziewczyny jak czytam Wasze wpisy, że tu wywołanie, tam cesarka to dochodzi do mnie, że nasze Maluchy zbliżąją się do nas wielkimi krokami :szok:
 
Do góry