reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Vici ja też się już doczekać nie mogę, a mam 15 usg...
Zleci... W ogóle ja mam wrażenie, że ten czas tak szybko ucieka... Czuję się jakbym dopiero co w ciążę zaszła, a tu jeszcze 2 miesiące i Bąbel będzie ;)
 
A ja już USG miałam z 10 razy, na każdej wizycie mój lekarz m robi USG, 2 razy byłam na tym 3D. Jak leżałam w szpitalu, po wyjściu i tak się uzbierało. Kolejne podglądanie maluszka 25.10. A 14.10 idę do lekarza prywatnego na konsultacje
 
Ja dziś maluszka zobacze i mam nadzieję że nie będzie miał więcejniż 2 kg ... może shizuje na punkcie tej cesary , ale no kurde boję się ... ograniczałam się z jedzeniem , przez mc przytyłam niecały 1 kg , ale głodzić się nie mam zamiaru , pozatym czasem bardzo grube mamy rodzą drobniutkie dzieci i nie wiadomo czy waga mamy wpływa na wagę dziecka , choć potocznie się tak mówi ... trzymajcie kciuki do 17 nie daleko ...
 
A ja po wizycie kontrolnej, mała pozostaje mała ale rośnie ladnie, wiec po prostu tak jak starsza siostrzyczka nie bedzie gigantem :-) Lekarz sprawdzal tez przeplywy pepowinowe i są w porządku. Waga 1860g . A ja 8 kg na plusie.

mamaktosia trzymam &&&& daj znac po wizycie!
 
mamaktosia powodzenia na wizycie.Ja myślę że nasza waga nie ma wpływu na nasze maluszki znam laskę która przytyła 30kg w ciąży a ur dziecko z wagą 2500g.
marika ja miałam w tej ciąży mało usg dlatego że inny lekarz mnie prowadzi w pierwszej też miałam na każdej wizycie a teraz to jakby nie pobyt w szpitalu to bym dziecka nie widziała na monitorku:baffled:
koriander super wieści:happy2:
mb ja wizytę mam w piątek:sorry2:
 
reklama
Do góry