reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

ag - Krk, Mamuśka - też znam taki przypadek :) u kolezanki z pracy do porodu miał być chłopak, lekarz cos tam widział między nóżkami, a urodziła się dziewczynka :) także 100% dopiero po urodzeniu :) no miałam tez taka pacjentke co przychodziła na ćwiczenia z synkiem, i mowiła że lekarz na najlepszych sprzetach robił usg i napewno dziewczynka, a okazała się chłopcem.. mama nie była za szczesliwa bo juz miała jednego.
 
reklama
jezus nawet mnie nie straszcie takimi pomylkami ;) ja mam same biale i niebieskie ubranka;) idealnie pasujace na chlopaka...no i mentalnie tez juz jestem nastawiona ze bedzie chlopczyk ;)) aczkolwiek znam tez takie przypadki pomylek...
wiem ze czesciej zdarzaja sie pomylki ze lekarze mysla ze dziewczynka a okazuje sie ze chlopak...no ale jak ktos byl na 3d...i lekarz ewidentnie pokazal siusiaka..to chyba niemozliwe zeby sie on schowal?;) prawda?!

a co do wyników moich wczorajszych to glukoze na czczo mam za niska, bo 3,83...co w ogole mnie nie zdziwilo, bo to u mnie norma-ze mam ciagle niski cukier...a po 2godzinach wszystko w idealnej normie , czyli : 6,41 :)

morfologia tak samo jak na ostatnim badaniu..hemoglobina juz 11 i hematokryt niski - pewnie dlatego ze ja nie zazywam zadnych witamin dla kobiet w ciazy..bo zle znosze żelazo...zobaczymy co powie moja gin ... za to mocz mam przepiekny ! :) i z tego jestem dumna bo w 1 ciazy z bialkiem w moczu wyladowalam w szpitalu..
 
Anneeczka bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :tak: Gratki!:tak:

A co do pomyłek..no na 3D to raczej trudno o pomyłkę, więc wtedy można być pewnym:-)
Też znam taki przypadek: żona kolegi mojego męża miała mieć dziewczynkę, 3 lekarzy tak mówiło, a wyszedł chłopak:-) Wszystko się może zdarzyć :tak:
 
Oj pomylki sa czeste jednak zawsze powtarzam,ze uwierze jak zobacze :-D Przy Victorze bralam wiele rzeczy uniwersalnych a reszta pod chlopca ,takim sposobem nie byloby tragedii ale jednak wyszedl chlopak tak jak na badaniach :tak:Teraz tez nam chlopak wychodzi ale jakies mam mieszane uczucia o tego,moze przez poronienie jakis niedowiarek jestem.
Aneczka super,ze wyniki oki a hemoglobina jak na niebranie witamin to i tak super :tak::tak:
 
Aneczka to super, ze wyniki masz dobre.

Dziewczyny nawet nie straszcie tymi pomyłkami odnośnie płci... Ja już mam trochę rzeczy dla dziewczynki. Myślę,że chłopiec dziwnie by wyglądał w różowych rzeczach lub z kokardkami :-D Ale macie rację 100% pewności to po porodzie.
 
Aneczka dobrze, że wyniki ok ;)
Ewa noo wszystko jest możliwe ;) a jak nie to może trzecia będzie córa ;) Pisałaś ostatnio, że Antek też chyba u Ciebie będzie. Ja z kolei jak drugiego miałabym mieć kiedyś chłopca to Franuś mi się też bardzo podoba hehehea
Ag Krk ja początkowo chciałam dziewczynkę, ale teraz też już jestem nastawiona na chłopca;)
tak czy siak, kto by się nie urodził, oby zdrowy był ten mały człowiek i będzie ok ;)
 
Aneeczka super, że wyniki są dobre! tak trzymać:tak: odnośnie moczu to ja samym początku do 4 miesiąca miałam z nim problemy a teraz jak ręka odjął ;-) a na każde żelazo źle reagujesz?? Ja mam niby mocniejsze bo juz z forte, ale łagodnie się wchłania i nic mi po nim nie jest.
Mamuśka masz rację co ma być to będzie, ale takie nastawienie, że wiesz że już chłopaczek ma być to się przyzwyczajasz;-) i już chce tego chłopca:-) poza tym mam praktycznie same ubranka na niego ale mężowi zapowiedziałam jak urodzi się dziewczynka to ma kupić różowe body:-D
 
reklama
Do góry