reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Karpula super wiesci:tak:

Co do płci to znam 2os co miały 3d byly pewnie no bo 3d jak moze sie mylic i okazalo sie inaczej...mi tez mowia dziewczynka wszystko mam na dziewczynke nawet posciel rózowa no i mam nadzieje ze tak zostanie choc jak mowi polozna okaze sie jak urodzisz....wiec obawy mam najwyzej bedzie chłopak w sukieneczkach biegał :-p:-p:-p:-D
 
karpula i super,niech rosnie dzidzia:))) i uwazaj z cukrem...ale na pewno zbijesz..

nie no mamuska u ciebie mega dowod:))))))..ale jak ładnie widac siusiaka:))

wogole super fottyyyyy usg..i rosna ansze malenstwa:))))

ewa ja ci zapewne przybuje piatke,bo brzuch mi wystartowal jak nic,,wiec mysle ze tez mam smialo 14kg...a mialam 9,5kg wczesniej...

Aneczka witja w klubie,ja tez niebieskie inwestuje..ech...na pomylke nie licze....
a co do glukozy,pilas tam i czekalas..ja tamw domu lyknelam i pozniej pojechalalm do labor...a te stare ku..to bym wybyla..ech
 
Co do ktg to u Nas w szpitalu jest tak że jak przyjmują Cię na oddział to masz robione 45min ktg już po 24tc tylko w tym dniu przyjęcia a potem po 30tc dwa razy dziennie jak się leży na oddziale rano i wieczorem ok. 30min no chyba że coś się dzieje to do 60min jesteś od monitorem.
 
A ja jestem sama na siebie zla zas mi daty pouciekaly i wizyta nie w ta srode a za tydzien:nerd: nie wiedzac czemu pomylilo mi sie i myslalam,ze 16 jest juz w tym tyg...a tu zas czekanie wrrrrrrrrrrrrrrrr a ja chce juzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
reklama
pewnie zleci ale jak wpoilam sobie,ze to juz za 3 dni a nie za 10 to czekanie dobija.Ostatnio nie robil mi usg tylko szykje i badania robil ...a ostatni raz mlodego podgladalam w lipcu jakos :crazy:
 
Do góry