reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

koriander super, gratuluję udanej wizyty i dobrych wieści:-D

mamaktosia nasz Bąbel waży już ponad 2 kg, ja przytyłam 10, ale lekarz nic nie mówił, że to dużo jak na ten etap ciąży. Ja się tam nie nakręcam negatywnie i Tobie też przesyłam optymistyczne fluidy:tak:
 
reklama
AgKrk bardzo mozliwe ze to przez przeziebienie, ale najlepiej powiedz o tym lekarzowi. Mi sie np. ostatnio zdarza wymiotowac albo mam mdlosci, a dzidzius teraz przybiera szybko na wadze wiec moze czerpie bardziej z twoich rezerw?
 
Ja po wizycie :sorry2: szyjka długa , pozamykana , plamienie jak zwykle nie wiadomo z kąd bo wszystko ok , łożysko i takie tam ... mały ma ok 45,5 cm długości :szok: i waży ok 2306 g :szok: wszystko na 34 ,2 tc tylko że ja mam 30,6 tc ... a noga kródsza bo na 33 tc ... A ból brzucha ?podobno tak jest i już ... jutro L4 i ktg w przychodni ...

Koriander - gratulacje udanej wizyty !
Ag - krk - ja schudłam 0,5 kg na ostatnim ważeniu , ale teraz mam w ciągu 2 tygodni 0,8 kg na plusie ...

Dzięki za kciuki !
 
mamaktosia super, że wizyta udana i dzidzia spora:-) może naczynka Ci jakieś pękają stąd te plamienia?? Widzę, że u Ciebie z terminem zamieszanie tak jak u mnie z OM wychodzi 31w3d a z podglądu 2 tygodnie starsze dziecko no nic zoabczymy co z tego wyniknie. Ja się smieję, że pewnie jeszcze przenoszę małego niż urodzę wcześniej:-)
 
reklama
Do góry