reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

MamUśKaaa88 oj nie pozostawia:tak:

Anneeczka wow, no to miałaś niefajnie, z jednej strony mdłości, a z drugiej wredna baba i kłótnia...ale tak jest, było i będzie, że każdy dba o swój interes i zero zrozumienia dla innych...kobiety w ciąży to mogą rodzić na korytarzu, a nikt im miejsca nie ustąpi:no: ale życzę dobrych wyników!:tak::tak:
 
reklama
Ja dzisiaj mam glukoze I Teraz czas oczekiwania. W miedzyczasie ustalono mi cc na 16.12 czyli tak jak mialo byC. Maluch ma sie dobrZe, rosnie, ha tez rosne tylko za duzo I kazano mi przejsc na diete. Za duzo przytylam w ciagu ostatnich 4 tyg. ..... Auuuuu
 
Ag Krk no pewne ze chłopczyk :-D, u chłopczyka to raczej już nic nie zniknie
Pauletta zdjecie z 25 tyg, a dokładnie 24tydz 5d. Dzidzia jest o tydzień mniejsza, jeśli to ma znaczenie. JA cały czas myśle, ze może jednak ten siusiak jest schowany tam z tyłu
Vici dzięki za wstawienie zdjęcia
Aneczka ludzie już tacy są, a zwłaszcza starsi, albo faceci około 40tki :-D
Mamuśka 100% facet w brzuszku
Niezapomnajka jest można wiedzieć to jakie masz wskazania do CC??
 
mamuśka - ktg ze względu na cukrzycę bo 10 krotnie wzrasta ryzyko obumarcia wewnątrzmacicznego i przedwczesnego porodu, siusiaka widać jak nic też mam takie zdjęcie z siusiaczkiem mój też chyba będzie Antek
marika - tak w związku z rozpoznaniem cukrzycy - takie szkolenie i ogólne zasady
awunia - będę też spokojniejsza, że wszystko ok
ag-krk, mb - mi też nie wydaje się dużo ale trzy niezależne osoby mnie zrypały :-D ja się tym nie przejmuję z Frankiem przytyłam 20 bez roztępów i wszystko wróciło to normy nawet brzuch się całkowicie wchłonął
Aneczka - już wyniki masz?
niezapominajka - a ile przytyłaś?
 
niezapominajka aż tak dużo, że musisz iść na dietę?? Teraz to chyba już nie będziemy tak tyć, mysle, że dzieciaczki tylko i tego się trzymam:-). Haa a powiem Wam dziś kuzyna dziewczyna urodziła, od początku miał być chłopak, wszystko pod chłopca kupione a ty co dziewuszka:-) mama podobno w niezłym szoku była, nie dziwie się jej, też bym była:-p
 
Ewa skoro 14 to tak za dużo, to większość z nas za dużo przytyła ;):):)
Ag Krk to ładną mieli niespodziankę:) Myślalam, że pomyłki w tą stronę się nie zdarzają, że jak ma być dziewczynka to łatwiej, żeby urodził się chłopiec. No ale z chłopca, zeby wyszła dziewczynka :szok:
 
reklama
Do góry