reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Marika- z którego tygodnia jest to zdjęcie? Jąderka nie są jeszcze na tym etapie takie duże, bo u większości chłopców jeszcze nie schodzą, mój jeszcze ich nie ma...a pisiorka widać za to bardzo dobrze...
 
reklama
ewa81r głupimi babami odnośnie wagi się nie przejmuj! ciekawa jestem ile one same w ciąży przytyły :angry: umieją tylko krytykować, a teraz będąc na diecie nie przytyjesz dużo lub wcale :-)
 
Ag Krk piekny Pan Stanisław:)

Wogóle piękne wszystkie sisie:)


Ewka też nie wydaje mi się żeby te 14 kg to było jakoś bardzo dużo...:) ale my możemy tylko gdybać:-)
 
Nie mam zdiecia klejnotow Raphaela ale wklejam wam fote Victora to bylo jakos kolo 22 tc robione usg
 

Załączniki

  • 2013-10-02 10.48.53.jpg
    2013-10-02 10.48.53.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 36
hej dzien dobry

wlasnie wracam z tej nieszczesnej glukozy. 2 godziny tam siedzialam;/ bylo mi okropnie niedobrze i zle sie czulam...ale dalam rade..teraz nie moge patrzec na nic slodkiego !!
ale za to co sie stalo w poczekalni...bylam w diagnostyce, tam są numerki wiec raczej nei ma szans na przepuszczanie w kolejce..no ale jedna pani za mna byla w ciazy i druga mowi zeby ja puscic..wiec na to odzywa sie kolejna (widac ze stara panna po 50) ze ciaza to nie choroba i zeby nie przesadzac z tym przepuszczaniem itp...no jakas ma sa kra..serio ! taka byla klotnia ze szok....

wyniki dzis wieczorem;)
 
mamuska no u Ciebie widzę, że to chłopczyk po pierwszym zdjęciu:-D
mb89 cieszę, się że dojrzałaś u mnie Stanisława:-D bo ja nie rozpoznaje tych zdjęć:zawstydzona/y:
Aneeczka ​dobrze, że już po glukozie, trzymam kciuki za wyniki! W diagnostyce to norma, że ktoś się czepia.. ale maja kartki wywieszone, że kobiety w ciąży i matki z maleństwami na badania idą w pierwszej kolejności!
Ej!! ale powiedzcie, że u mnie też chłopiec będzie patrząc na zdjęcie :-p:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry