reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Wczoraj byłam w poradni diabetologicznej o 7 musiałam się zarejestrować potem było KTG około 3h czekałam, potem wizyta u lekarza czekałam kolejne 2h potem był kurs u dietetyczki ponad godzinę wróciłam tak zmęczona jak koń po westernie!
Wyzwała mnie położna, lekarz, dietetyczka że za dużo przytyłam - 14kg i mam 64 kg a mi się wcale dużo nie wydaje bo poprzednio miałam 20kg na +, choć w sumie jeszcze 3 miesiące to mogę dociągnąć ale na tej diecie raczej nie.
Teraz mam zalecenie częstego KTG więc będzie mi robił lekarz przy każdej wizycie i położna moja czyli około 1-2x w tygodniu.
 
Zobacz załącznik 585624
Nie pokazywałam Wam zdjęcia USG. Czy według was to bułeczka?? Dla mnie to jak jąderka ;-)byłam pewna że lekarz tak powie jak skierował głowicę usg
To wstawie Ci zdjęcie z moją córeczką - chyba podobne - :-D sama też jestem niedowiarek

220820131545.jpg
 

Załączniki

  • 220820131545.jpg
    220820131545.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 45
Ewa ooo jaka okrutna położna! Moja koleżanka na tym etapie przytyła już ponad 20 kg, więc to jest dużo, a nie jakieś tam 14 :wściekła/y: a czemu masz wskazania do KTG? Ze względu na cukrzycę, czy coś się dzieje?
 
A ja to cały czas myśle, że moze za tą bułeczką kryje się siusiak, bo dla mnie trochę jąderka to przypomina. Widziałam już kilka zdjęć bułeczki i różnie to wygląda :confused: Miałam po tym zdjęciu robione USg to nie widac było, zeby coś się majtało, ale już gorzej było widać, bo uda są masywniejsze
Cosiek ja widzę tylko wiatr między nózkami :-D
Mamaktosia wstaw zdjęcie chętnie zobacze jak wygląda chłopczyk, u mnie z synkiem nikt nie pokazywał mi
Ewa a ten dietetyk to dlatego że masz cukrzycę??
 
Marika - nie wstawię bo mój tablet jest anty zdjęciowy :-D , nie mogę wklejać zdjęć , robić suwaczków i edytować długich postów , bo nie da się kursora przesówać w dowolne miejsce , tylko ustawia się na chybił trafił :baffled: chyba że z telefonu spróbuję kiedyś.
 
reklama
No to teraz mnie zaskoczyłyście dziewczyny z tymi zdjęciami.. te co mają mieć chłopca powiedzcie, że u mnie też chłopiec :-D zIMG_1328.jpg zawsze chciałam mieć pierwszą dziewczynkę, ale juz przyzwyczaiłam się, że u mnie mieszka pan Stanisław:-p
 

Załączniki

  • IMG_1328.jpg
    IMG_1328.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 37
Do góry