reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
To ja dziś po glukozie - chyba mnie nastraszyłyście tylko, bo jakby nie było mowy o tym to by mnie to chyba nawet bardzo nie obeszło... Krew mi pobrali, pielegniarka przygotowała mi roztwór, powiedziała że bedzie obrzydliwe i żebym nigdzie nie chodziła bo musi przynajmniej na poczatku miec mnie na oku. Po pierwszym łyku troche mi sie w głowie zakreciło, później reszte, końcówka cieżka, ale potem juz było ok. Bez cytryny, w 200 ml rozpuszczone, najgorsze to z tego badania było czekanie 2 h w przychodni. Krew pobrana i w pt zadzwonie po wyniki :)
No i maleństwo po takiej dawce cukru dawało czadu :)
 
Witam powizytowo.Dentysta zaliczony i wszystko w porzadku,glukoza wczoraj i babka mi dala szklane z 300ml by ja tak wzielo...ale pamietam ,ze przy Victorze mialam niepelna szklanke i bylo fujjjjjjjjjjjjjj a teraz znosnie.Krew na czczo potem po godz tez z reki a po 2 godz z palucha.Wynik byl ok choc nie znam poczatkowego(jutro maja byc) ale koncowy jest cacy.Dzis u gina zagladnal tylko w szyjke usg i jest super,wszystko pozamykane i dlugie.Cisnienie dobre,mocz ok i zas krew pobieral...Nastepna wizyta 16 pazdziernika,pozniej w okolicy 37 tyg do szpitala mam sie zglsic :szok: a jak sie uda to jeszcze jedna wizyta u niego po 38 tyg.Spytalam czy jaja se robi heheh bo Victor urodzony w 38 tyg i jesli prawda jest,ze z drogim szybciej to sie nie spotkamy :-Di zobaczymy sie na kontroli po...Kurcze myslalam,ze troche wczesniej do tego szpitala a tak to dalej nic nie wiem kiedy i co ...Szkoda tylko,ze nie podgladnelismy malucha ale w pazdzierniku poogladam :yes: Wiem,ze jest oki bo wierci sie strasznie.
 
Baska ty lepiej wypoczywaj bo widze zas szpital byl.
Gratki kolejnych rozpoznanych plci bo widze,ze troche sie wyklarowalo podczas mojego urlopowania sie :-)
Trzymajcie sie i dzieciaki w brzuszkach :-) trzymam tez kciukaski za kolejne dobre wizyty i wyniki.
 
Lucere, dobrze, że glukoza przeszła bezboleśnie ....
Vici, ale ten czas leci, że już powoli planujemy przedporodowe wizyty w szpitalach ;-)
Baśka, super, że jesteś w domku ... oszczędzaj się !!!
Koriander, a bardzo niską masz tą Hb ???

ja jutro idę na badania ... przede wszystkim musze zrobić te nieszczęsne próby wątrobowe :dry:
 
hej dziewczynki, ja po wizycie i glukozie , wyniki z glukozy ok tylko tsh znow za wysokie i musze zwiekszyc dawke do 100 :/
a tak to Zuzia bedzie na 100% dziewczynka:) i wazy miedzy 900 a 940 gram:)
 
Tak, tak, żadnej z nas nie życzę szpitala... Właśnie z niego wróciłam po tygodniowym leżeniu..błłeeee W tamtą srodę w nocy wstałam do toalety i zobaczyłam plamienie- szok- przerazenie i na IP - podejrzewano zapalenie pęcherza, chociaz typowych objawów nie było, więc ja dalej nie wiem czy to na pewno było to. Po tygodniu antybiotyku nie było już zadnych objawów, badania moczu ok, więc pozwolili mi wyjść do domu.
Najlepsze to , ze właśnie leżę na kanapie, bo mnie brzuch pobolewa....:no:, ale to chyba Młody, bo mi po pęcherzu sie wierci, no ale straszaka znowu mam:-(
 
reklama
Anulka - wiem co czułaś , w każdej ciąży mam plamienia i wydawałoby się że powinnam się do tego widoku przyzwyczaić , a tu jednak za każdym razem serce staje !Niecałe 2 tygodnie temu wylądowałam na IP ( tym razem z bólem i kłuciem brzucha )i też miałam stracha... Dobrze że cię przebadali , to ciąża i niczego nie wolno bagatelizować ! A co do bóli brzucha to boli mnie codziennie albo kłuje , albo ciągnie , tak żeby mi się nie nudziło :-D.

Koriander - kurcze trochę niska ...a bierzesz coś ? czy tylko dieta ? mi się ostatnio podniosła na szczęście .

marka - gratulacje udanej wizyty:tak: a z tym tsh to chyba nie masz wpływu , musisz grzecznie brać leki i się unormuje .
 
Do góry