reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Aga to gdzie chodzisz? bo ja sie niedawno przeprowadzilam z tarnowa, teraz dopiero zaczynam swoja przygode z krakowem...i szukam jakiegos lekarza szpitala...wszystkiego po kolei :)
 
reklama
Baśka - tak trzymać!! Wierze ze juz wszystko bedzie dobrze. A zalecenia odpoczywania i lenienia sie pewnie masz? Bo musisz chyba bardziej uważac teraz niż my...

Anneczka - gratulacje zdrowego chłopaka, nic nie jest ważniejsze od tego! takze juz trudno że lekarz był nieprzyjemny.. napisz gdzies na opiniach o nim co i jak i tyle mozesz zrobic.
 
Basia super ze bedziesz w domku, tylko uwazaj teraz na siebie i sie nie forsuj, no i uśmiechu od ucha do ucha życzę, bo nie ma jak w domu:-)
Anneczka - gratuluję zdrowego dzidziusia, tak trzymać:-):-)
 
Kochane ja już w domku.Musiałam trochę ogarnąć w sumie dom pusty to i czysty był ale podłogi przetarłam bo z kurzone to.
Wieczorem jadę do teściów i zostaję tam do jutro bo muszę kilka spraw załatwić.
Tak mam zalecenie brak stresu,zero denerwowania się i dużo leżenia.
 
i ja wróciłam od lekarza, wszystko ok, czujemy sie dobrze, przedłużone L4 do 18/09 później chce wrócić do pracy... Mieszko wazy 1300, główka, brzuszek, kości udowe w normie:-)

Basia zdrówka życzymy! Dbaj o siebie!
 
reklama
Baśka super, że wyszłaś już ze szpitala. Wszystkie tutaj martwiłyśmy się o Ciebie i maleństwo. Uważajcie teraz na siebie i duuuuużo odpoczywajcie.
 
Do góry