reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Dzięki dziewczynki , miałam stresa bo jak Ania napisała że źle się poczuła po badaniu tzn że oblały ją poty ...mnie też oblały , zrobiło mi się gorąco , potem zimno , a potem napisała że ma cukrzycę i tak jak ja duże dziecko , to byłam prawie pewna że mam to cholerstwo !:wściekła/y: Do tego cały dzień po badaniu chciało mi się spać ... ale wyniki były ok , więc się cieszę.
Juteo jeszcze szyjkę pooglądamy , co z rozwarciem , czy się znowu v nie zrobiło ...
 
reklama
Dzięki dziewczynki , miałam stresa bo jak Ania napisała że źle się poczuła po badaniu tzn że oblały ją poty ...mnie też oblały , zrobiło mi się gorąco , potem zimno , a potem napisała że ma cukrzycę i tak jak ja duże dziecko , to byłam prawie pewna że mam to cholerstwo !:wściekła/y:

U mnie tak samo było, Bąbel też duży, a wyniki dobre. Każdy organizm reaguje po swojemu na taką dawkę cukru, tym bardziej jak nieobyty na co dzień ;-)
 
Dziewczyny widzę, że jestem 3 osobą która ma wizytę u ginka 24 września. Też do tego czasu muszę zrobić krzywą cukrową, morfologię i mocz....
 
Dziewczyny nie martwcie się tą krzywą cukrową, cukrzyca w ciąży jak jest pod kontrolą i bez obżarstwa nie jest groźna ani dla maleństwa, ani dla mamy. U mnie cukry ok, tylko musze pilnować zjadanych porcji, ale głodna nie chodzę - a nawet opuszczam posiłki:-)
 
Ja kilka dni po usg, wszystko w porzadku, mala wazy 767g-25tc, glowka skierowana do dolu.Termin nie ulegl zmianie chociaz nie ma to zadnego znaczenie bo cc ustalone.
Za 3 tyg mam miec robione testy krwi w tym na zelazo i wit D do tego glukoza, chociaz sama systematycznie sprawdzam sobie poziom cukru.
Tyle u mie
 
Witam.Ja nadal w szpitalu ale dzisiaj po 13tej wychodzę.
Na porodówce mi obliczyli ze teraz mam 27tc co oznacza że powinnam urodzić w połowie grudnia a termin z OM mam na 1 grudnia:dry: no ale cóż niech im będzie jak tak chca.

A więc tak wypisany mam 8 razy Feneterol i 2 razy Izoptin
USG;
położenie główkowe,100% chłopczyk,termin z usg 4 grudnia i waga 1160g,łożysko na ścianie tylnej bez oddzielenia stopień 2
 
Baśka !! ty sie juz nie wyglupiaj tylko zostan do grudnia w dwupaku !! martwilam sie strasznie o Ciebie..dobrze ze Cie potrzymali troche w szpitalu..

ja bylam wczoraj na tym usg 3d - jak ktoras z dziewczyn wybiera sie do ultramedica to nie polecam...lekarz bardzo szybko przelecial doslownie przez moj brzuch, robil to bardzo mocno...a obraz w 3d widzialam zaledwie 2-3 minuty. reszta to jakze wazne oczywiscie bez watpienia pomiary..ale mimo wszystko mialam nadzieje ze poogladam dluzej moje malenstwo, tym bardziej ze tyle kasy zaplacilam;/

wiec tak:
termin z @ - 28.12
termin z usg - 31.12 (!!!!)
waga - okolo 628 g

lozysko na scianie tylnej
plec - męska na 100% :)
polozenie - podluzne glowkowe
serduszko - 141 u/min

wszystkie inne pomiary zgodne z wiekiem ciazy:))
 
Baśka super, że dziś do domu wychodzisz!
Aneczka szkoda, że nie jesteś do końca zadowolona z USG..Widzę, że Ty z Krakowa tak jak ja. Jak bym wcześniej wiedziała poleciłabym Ci moja panią doktor, bo naprawdę ona jest bardzo dokładna.;-)Ale najważniejsze, że młody zdrowiutki:-D. Fajny masz termin ciekawe czy do świąt dotrzymasz:-D
 
reklama
widzę, że dużo z Was ma wizyty po 20-stym września, ja też, tylko 27-go :-D pewnie dostanę skierowanie na usg, tak to morfilogia i mocz, bo resztę mam porobione:tak:

niezapominajka1101 gratki udanej wizyty :tak:

Anneeczka szkoda, że usg nie do końca udane, ważne, że mały zdrowy:tak: termin z usg masz czadowy;-)

Baśka_28 super, że już wychodzisz:-) trzymałyśmy kciuki za Was, teraz dużo odpoczywaj i zero stresów!!:tak:
 
Do góry