reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

ciesze sie z waszych udanych usg. ja sie zdecydowalam jutro w krakowie w ultramedice zrobic sobie usg 4d;p chce miec pamiatke. z corka nie bylo mnie na takie cos stac..a teraz nie mam za duzo kasy ale wiem ze to najpiekniejsza rzecz na swiecie miec swoje dzieciatko z brzuszka nagrane na plycie...do tego jeszcze dowiem sie jak sie czuje...ehh nie moge sie doczekac jutra wieczora;)
 
reklama
ANECZKA pewnie że warto i będziesz spokojniejsza po takim dokładniejszym usg

Dziewczyny jeśli chodzi o cukrzycę to warto przestrzegać zasad i nawet jak przyjdzie wam przyjmować insulinę to trzeba zacisnąć zęby. Moja ciotka też miała cukrzycę ciążową i sobie podeszła do niej na lajcie, na początku przestrzegała, a później jak już były lepsze wyniki to odpuszczała i teraz ma 35 lat i zaawansowaną cukrzycę. Została jej po ciąży i musi się kuć codziennie kilka razy i przyjmować insulinę. Lekarze mówią że czasami cukrzyca zostaje po ciąży, ale dlaczego to nie wiem. U niej prawdopodobnie dlatego że nie dbało o odpowiedni poziom cukru w czasie ciąży.
 
Ja już po wizycie , świętuję pączkiem brak cukrzycy :-D hemoglobina mi wzrosła do 12,8 więc ok , mocz ok , szyjka " nie jest zła " ale co to dokładnie znaczy dowiem się jutro na usg ( na NFZ ) powiedział że dla niego wszystko dobrze ale co usg to usg. Mam jutro o 10. Ufffffff ..... bałam się o tą cukrzycę ....
 
Aneeczka masz rację,że takie nagranie z USG3D jest niesamowitą pamiątką. My również planujemy w najbliższym czasie się na nie wybrać.

Mamaktosia gratulacje z powodu braku cukrzycy, to bardzo dobra wiadomość.
 
reklama
Ja już na szczęście po glukozie;-) ale przed wizytą 19 września tradycyjnie morfologia i mocz. Oby się badania krwi poprawiły bo co wizytę to gorsze są i ta nieszczęsna anemia:-(
 
Do góry