reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Wróciłam z usg. Wrażenia mieszane, niby córa rozwija się dobrze - tylko waga 933 gramy w 25 tyg. i wymiary wskazujace dwa tygodnie do przodu mnie zestesowały. Jutro idę na obciążenie glukozą, niby miałam czekać z tym do 28 tygodnia, ale postanowiłam iść wcześniej. Takie duże dziecko może wskazywać na cukrzycę:crazy:Martwię się strasznie bo o cukrzycy nie mam wogóle pojęcia:no:
 
Ania - nie martw się , jesteśmy podobnie terminami i mój synuś też 16 dni większy , w poprzedniej ciąży też tak samo miałam w 8 mc wychodziły ponad 3 tygodnie na plus i lekarz w szpitalu mi powiedział " że chyba sama nie wiem kiedy zaszłam ..." ale wiedziałam na 100 procent. A cukrzyca to nie koniec świata , trzeba zmienić przyzwyczajenia i badać cukier , a po ciąży zazwyczaj mija :) Głowa do góry !
 
Aniu głowa do góry, na pewno będzie w porządku. Czasem dzieciaczki tak rosną bo taka ich uroda:-D

My po wizycie. Wszystko w najlepszym porządku, ale następna wizyta już za 3 tyg. Teraz będą częściej.
 
mamaktosia a jak to wygląda z terminem porodu? bo mi z 11 grudnia według ostatniego okresu nagle termin zaczął się przesuwać do przodu - wpierw było 06.12, po dzisiejszym usg to juz jest 30.11. Z tych nerwów zapomniałam się doktorka zapytać którego terminu mam się trzymac:baffled:jutrorano łykam glukozę i niby wyniki mają być pod wieczór to się okaże, czemu Mała jest taka duża:szok::-)w sumie ja i mąż też lichoty nie jesteśmy:-)oboje wysocy-małż szczupły, ale u mnie jest za co złapać:-)może to nie cukrzyca tylko córa wdała się w nas:-D
 
Ania nie stresuj się na zaś, wszystko na pewno jest ok. Duże Bąble się zdarzają, to nie taśma przecież;-) Ja jestem tydzień do przodu względem Ciebie, a mój synuś już ponad kilogram waży wg niektórych schematów, więc tak samo mniej więcej.

Większość lekarzy jako wiodący przyjmuje termin z OM. Ten z USG lubi się zmieniać z czasem;-)
 
Dzięki Aia, bo coś się zeschizowałam:-)idę meliskę zaparzyć dla spokojności i relaksu, małż jakiś mecz ogląda oszaleć mozna tak się wydziera:-)mała kopie jakiś kibic z niej chyba będzie;-)
 
MB89 śliczna córcia, a masz może takie zdjęcie z "rozpoznaniem" płci?
ANANASKA gratuluję SYNKA, najważniejsze że Ty jesteś szczęśliwa i dzieciątko zdrowe super!!! Jeszcze raz gratuluje
 
reklama
Ania- raczej przywiąż się do daty z OM , z synem tak jak pisałam termin z usg był na lipiec a mały urodził się w sierpniu ( w dokładnym terminie z om , ale po interwencji położnych i kroplówie z oxy ) inaczej pewnie bym się pokulała jeszcze kilka dni w dwupaku. Mi po ostatnim usg wychodzi 25 listopad a z om 10.12 ... tyle że u mnie z szyjką coś się zaczyna dziać , tak jak ostatnio , ale domosiłam . Teraz grzecznie odpoczywam i nie sprzątam , mąż to robi, prxynajmniej do następnego usg :)
 
Do góry