reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ania a tak z ciekawości zapytam, udało Ci się zajść spontanicznie w ciążę, czy miałaś wywoływaną owulację? My staraliśmy się rok i w końcu zaszłam po wywoływaniu clostilbegytem
Szyszunia duuży ten Twój Mieszko.
Ja na wizycie byłam 13 sierpnia i wted wazył 400g więc ciekawa jestem ile jest teraz:) ale mam usg dopiero w 30 tyg (15 października) czyli jeszcze ponad miesiąc. Też tak macie?:) czy np. przy przodującym łożysku kazał Wam lekarz częściej robić usg? Bo mi właśnie nie. Powiedział, że dopiero 30 tydz
mamaktosia to pewnie zanim cesarkę zrobili to się i tak wymęczyła ta Twoja koleżanka...
Mój Mały do tej pory szalał w brzuszku, a wczoraj i dzisiaj jest strasznie spokojny...Nie wiem czy dlatego, że do pracy wróciłam po urlopie i się ciagle ruszam, czy o co chodzi... Poczekam jeszcze kilka dni, bie nie chcę się marwić na zapas..;/
 
reklama
Mamuśka mój mały w brzuszku jak chodzę i się ruszam to chyba śpi ale jak tylko usiądę lub się położę to tak dokazuje że sama czasem się zastanawiam czy to dziecko taka ruchliwe czy co...Kamil był raczej spokojniejszy i na usg zawsze mi spał a ten maluszek ciągle w ruchu.Co do usg to ja w pierwszej ciąży miałam przodujące ale potem mi zrobiło się normalnie i co wizytę miałam usg z tymże chodziłam do innego gina niż teraz.Teraz mam tak że ostatnie usg miałam w 20tyg a nst to nie wiem kiedy będzie.Akurat ten gin robi tylko 3 razy usg:dry:
 
pieknaszyszunia gratulacje super chłopa:-D Dużo waży, elegancko:tak:!

Mamuśka moje dzieciaki były/są dużo spokojniejsze jak ja się ruszam i jestem aktywna. Aktywacja następuje zwykle dopiero w stanie spoczynku mamusi;-) Spokojnie, różne są poza tym okresy. U mnie też są dni, że Mały szaleje, są takie, kiedy jest bardzo spokojny.

Ja mam USG na każdej wizycie, średnio co 4-6 tygodni.
 
ja co wizytę mam jak to lekarz określa "podgląd", sprawdza serduszko, ale bez jakiś dokładnych pomiarów. Na ost wizycie była jakaś dr na zastępstwo za mojego lekarza, podglądała Malucha, ale o łożysku nic nie mówila
No mój Antoś leni się strasznie te ostatnie dwa dni i mnie denerwuje jak się nie rusza :p:p:p
Baśka no mam nadzieję, że i moje się podniesie i będzie wszystko ok
 
no więc diabetolog powiedział, ze nie ma się czym martwić, mam jesc mało, a często i mierzyć cukier 4 razy dziennie i sama dieta powinna w zupełności wystarczyć :) dostałam glukometr i się kłuję, a jam więcej niz przed ,,dietą,, :happy2:
 
my po wczorajszej wizycie:) Ada waży 830 g czyli idealnie na swój czas. Cieszę się bo jest zdrowa i przy takim wzroście przy porodzie powinna ważyć 3,5 kg czyli idealnie żeby wyjść:-):-) Tatuś dumny jak paw oglądał córeczkę, ale Pan doktor stwierdził, że to cała mama. Może potem wrzucę zdj w 4d bo teraz jestem w pracy, pozdrawiam i miłego dzionka:-)
 
Mamuśka - dużo się napracowała , bo jej się rozwarcie nie chciało zrobić , a jak zaczęła przeć to małej tętno spadło i cc

A przy przodującym to zależy , mój gin robi , ale bardziej dla mojego spokoju , żeby sprawdzić czy się podniosło , ale podnodi się ok 30 tc więc w sumie wcześniej chyba nie ma potrzeby , ale ja bym zrobiła , bo jeśli dalej jest nisko to leżenie i dużo ograniczeń , a jak się podniesie to można żyć normalnie.

Gratulacje udanych wizyt i dużych dzieciaczków !

A mnie mama wczoraj zmierzyła w najszerszym miejscu brzuszka , mojej piłeczki i mam 98 cm :szok: z synem na koniec miałam 115 cm w tedy startowałam z 60 cm a teraz z 66 cm ...za niedługo moja piłeczka będzie miała 100 cm !
 
reklama
MamUśKaaa88 mi się udało zajść na spontanie bez leków. Badania małża były ok (dla pewności kazałam mu je robić dwa razy haha no zachwycony to nie był:-)), moje hormony tez w granicach przyzwoitosci, zaszłam po pierwszym monitoringu cyklu haha chyba jakąś psychiczną blokadę miałam:-)
 
Do góry