reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

cosiek no no, to jednak dziewuszka jak byk ! :tak: Gratki :-) Niespodziankę miałaś mega :tak: Ciekawe co dziś mój dzidziuś pokaże :-D Nie wiem, jak do wieczora wytrzymam ;-)
Też wolałabym wstawić fotkę na zamkniętym forum, ale nie mam do niego dostępu i pewnie się już nie doczekam, czuję się pominięta:-D

Karpula współczuję takich przeżyć, jak widać każdy organizm jest inny :tak:
 
reklama
Cosiek- zazdroszczę;)
U mnie tydzień temu lekarz potwierdził chłopca, a wygląda to tak:

2013-08-23 10.31.22.jpg To podobno pisior między nogami, jąderka jeszcze nie zeszły...

2013-08-23 10.40.03.jpg A tutaj buźka

I tyle w temacie, na nispodzianki się nie nastawiam;) a córki już mieć nie będę, może się uda siostrzenicę co najwyżej!
 

Załączniki

  • 2013-08-23 10.31.22.jpg
    2013-08-23 10.31.22.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 37
  • 2013-08-23 10.40.03.jpg
    2013-08-23 10.40.03.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Paulettta, śliczna buźka. Moja robiła grymasy jakby jadła cytrynę, a Twój synek taki śliczny, spokojny :-)
ale na pierwszym zdjęciu nie mogę zauważyć tego siusiaka...
 
Pauletta, udka jak u kurczaka :-D przepraszam, tak mi się na tym zdjęciu skojarzyło. Wybacz kobiecie w ciąży ;-) Siurek jak malowany :-) A buziak prześliczny.
Cosiek, no faktycznie wygląda na córcię. No oby już została jeśli pragnęłaś dziewczynki
:-)

Mamaktosia, tak byłam kiedyś na tych wątkach. Przepraszam ale ja nikogo nie pamiętam. To był dla mnie traumatyczny okres. Ale jak widać wszystko dobrze się skończyło :tak:
 
karpula - :szok: o kurde ! to może dlatego tak źle przeszłaś to badanie , było ci tak niedobrze , bo organizm chciał się tego pozbyć ... Trzymam kciuki !

malutka - dla mnie to też był ciężki czas , ale warto było , gdyby nie dziewczyny .... eh dobrze że wszystko nam się tak poukładało !
 
reklama
cosiek he to ci niespodzianka no....a moze masz dwojke???kurde,raz jedno raz drugie sie pokazuje...

karpula o kurde,daj znac po...

pauletta no widac tego siusiora.:))
 
Do góry