reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Aaaaa, dla mnie glukoza to koszmarek:rofl2: Jasne, że do przeżycia, ale zdecydowanie za słodkie toto. Mój organizm wariuje, dostaję taką dawkę uderzeniową cukru, że od razu pąsowieję i serce mi wali jak młotem. Nie jest to miłe. Ja się tam cieszę, że szłam uprzedzona doświadczeniem koleżanek:-p
A piłam "tylko" 50g!
 
Dziewczyny ale nam dzidzia zrobiła psikusa, na to wychodzi że będzie jednak dziewczynka :szok:. Pan doktor który robił usg3D powiedział że jest raczej pewny i że za 4 tygodnie na pewno mój lekarz prowadzący to potwierdzi. Ja to chyba uwierzę dopiero jak urodzę :rofl2:. Dzidzia zdrowa, warzy ponad pół kilogramy. (Pierwszą sukieneczkę już kupiłam:-D). Teraz już będę miała wyprawkę i dla chłopca i dla dziewczynki :-D będę przygotowana na każdą niespodziankę.
 
Cosiek a miał być chłopiec? Widziałaś siurka? Kurczę, jak ja bym chciała żeby moja dzidzia takiego psikusa zrobiła i jednak okazała się dziewczynką ;-) Gratulacje :-D
 
no to ja też już po glukozie w warunkach specjalnych :D z racji tego, że do tej pory moje wymioty nie ustąpiły wymusiłam na lekarzu recepte na jeden czopek przeciwwymiotny, a badanie robiła mi w domu teściowa-pielęgniara, żebym nigdzie nie musiała łazić, i udało się, wytrzymałam te 2 h na czczo bez wymiotowania!!! wyniki pewnie za pare dni ale ciesze się, że mam to już za sobą. Normalnie to bez tego leku juz od 3 godzin wisiałabym nad miską :D
 
Dziewczyny ale nam dzidzia zrobiła psikusa, na to wychodzi że będzie jednak dziewczynka :szok:. Pan doktor który robił usg3D powiedział że jest raczej pewny i że za 4 tygodnie na pewno mój lekarz prowadzący to potwierdzi. Ja to chyba uwierzę dopiero jak urodzę :rofl2:. Dzidzia zdrowa, warzy ponad pół kilogramy. (Pierwszą sukieneczkę już kupiłam:-D). Teraz już będę miała wyprawkę i dla chłopca i dla dziewczynki :-D będę przygotowana na każdą niespodziankę.

także ja sie nie nastawiam na 100% potwierdzenie płci...:-Dfajna taka niespodzianka
 
Malutka -:szok: ja cię dopiero teraz skojarzyłam z forum poronienia i ciąża po ...o matko , ale mam zapłon , też już widzę drugi bobas :-D

Cosiek -wow ale niespodzianka :-D

Karpula - współczucia ... ja będę robiła w przyszłym tygodniu ,z synem nie robiłam więc mój 1 raz ...
 
Na zamkniętym wstawiłam wam fotkę, powiem Wam jak to było. Miałam usg robione 5 tygodni temu u mojego lekarza prowadzącego, którego się zapytałam czy już coś widać. Powiedział że przy takim ułożeniu dziecka ciężko mu cokolwiek powiedzieć i chyba nam tym razem nie powie, ale na odchodne powiedział że coś tak jakby tam wisiało. No ta jak ja usłyszałam że coś tam wisi to na pewno nie odpadnie i chłopak na bank :-). Tak to było i nastawiłam się na chłopca:-). Teraz na tym usg3D w Invickie ginekolog pewny swego mówi że dziewucha jak malowana, nawet na filmiki pokazał mi niby wyraźne narządy kobiece i teraz chyba muszę się nastawić na dziewczynkę:-D (do następnego usg). Pyta się mnie czy synka kąpię, no kąpię mówię nawet codziennie to on na to, to wie pani jak wygląda chłopak, no tak, no to on na to, to niech pani zobaczy swoją córeczkę teraz.

Oto to ujęcie narządów kobiecych, widać zgięte kolanka i po środku dwie górki :-D:
220820131545.jpg
 

Załączniki

  • 220820131545.jpg
    220820131545.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry