reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

MamUśKaaa88 też miałam podejrzenie policystycnych i w sumie ok 7 mies. staraliśmy się o dziecko, schizowałam strasznie, męza ciagałam na badania nasienia także wypicie glukozy to mały pryszcz:-)
 
reklama
Dziewczynki wizyta dobrze.
Mieszko siusiaka nie pokazał, wazy 980gram,26tc jest...
wody ok
główka, brzuszek serduszko ok
Kolejna wizyta 23/09
Musze zrobić toksoplazmozę IgM, mocz i hemoglobinę...

Po wizycie zajechaliśmy do Tesco tak mi się chciało strucli serowej:szok: aaaa i Mieszko dostał 2ciuszki:biggrin2:
 
Gratuluje dużych dzieciaczków. Bardzo dobrze, niech rosną :-)
Ja już powoli poznaje swoje dziecko. Dzisiaj w nocy, tak mnie kopała, że musiałam wstać, pochodzić po domu, pobujać brzuchem. To ją dopiero uspokoiło :-D
 
Oregano to chyba nasze bobasy się zgadały, mój to jakoś 4 rano tak szalał ze aż w szoku byłam, pierwszy raz tak:-) obudziłam eMa i kazałam się za brzuszek trzymać :-D niech wie co jego synek wyprawia w nocy. Aaaa a mi sie wtedy marzyło by coś zjeść, ale mowie sobie 4 w nocy to lekka przeginka :-D:szok::-)

Mamaktosia mój bobuch 2/08 ważył jakoś 500kg, wiec bardzo podobnie rosną bobasy.:-)
 
mb89- to wcale nie jest powiedziane;) Mój drugi bobas jest chłopcem, a już wiem, że mały tak, jak jego brat. Filip urodzony w terminie 2950gr;) a moja przyjaciółka swoją córę urodziła w tym samym czasie o 1kg cięższą! Powodzenia!
 
reklama
Do góry