reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
marka1307 he he, też tak mam czasem, maluch się układa na pęcherzu i co 15 min biegam :-D

Karpula to dzidzia wielka, gratki :tak:

Anneeczka na pewno wtedy dostaniesz, a jak nie to się upomnij :-) czasu jeszcze masz mnóstwo na zrobienie tego badania, więc spokojnie :tak:

Ja mam w piątek usg :-) Będę podglądać dzidziusia i zdam relację :tak:
 
Ja dziś na 15:00 mam lekarza na NFZ, lekarz się dowie co nosze pod serduszkiem, bo nie wiem czy pamiętacie kazał mi iść prywatnie się dowiedzieć, to go poinformuje...:-D:-D:-D nie ważne ze chodzę non stop prywatnie:wściekła/y:, ale może skieruje mnie na glukozę i inne badania na NFZ, biorę tez zwolnienie, akuratnie przed ślubem odpocznę moze;-)
 
Ja już po wizycie , tak w skrócie wszystko ok :-) szyjka długaśna i pozamykana , badanka i ciśnienie ok . Dostałam znowu skierowanie na krew , mocz i ta cholerną glukozę , z synem nie miałam robionej bo mam zawsze za niski cukier , ale teraz dał bo chyba stara już jestem :-D Następne usg za ok miesiąc , bo podobno teraz nie ma sensu jak wszystko jest oki .


Aneczka - nie martw się glukozę robi się do 28 tc więc masz czas jeszcze , ja mam 25 tc i kazał zrobić za 2 tyg.
 
My też dzisiaj po wizycie. Młoda waży 850g i ma się dobrze. Jest podobna do tatusia - ma jego usteczka i brodę :-D
Kolejne usg w 30tc jakieś bardziej szczegółowe, ma być podobne do tego połówkowego
 
reklama
Do góry