reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Paulette ja bym powiedziała, że może wypisać, choć zapewne zależy to też pd lekarza. Ja wizytę u gina mam za tydz, mocz i morfologia ok, krwinek i białych i jeszcze czegoś trochę za dużo, ale to jedynie jedno miejsce po przecinku, więc moim zdaniem ok :)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt, zdrowych maluchów i przeżytej glukozy :-)

ja glukozy nie cierpię z 2 powodów ... jest mi po tym meeeega niedobrze ... a poza tym mam jedną jedyną żyłę, z której da się pobrać krew a miłe panie z uporem maniaka próbują się wkłuć gdzie indziej ... tym razem skończyłam z 4 dziurami w rękach i wielkim siniakiem, który utrzymywał się 1,5 tyg :baffled:

Aneczka, Koralikowa, super, że chłopaczki potwierdzone :-)

Michalina, Aneczka ... dlaczego chcecie rodzić w styczniu ???
moja starsza córa jest ze stycznia i nie jestem z tego powodu specjalnie zadowolona ... miałam termin na 2.01 i nadzieję, że uda się urodzić w grudniu ...
młoda jest po nas wysoka, więc w swojej grupie rówieśniczej wygląda jak 'ciocia' ... a poza tym rozwija się bardzo szybko i ewidentnie odstaje od dzieciaków ze swojego rocznika ...
idąc do żłobka miała 2l 8m i nagle zaczęła domagać się smoczka (którego nigdy nie miała), seplenić, choć mówiła bardzo wyraźnie, nawet pieluchy chciała zakładać :baffled: na szczęście szybko jej minął ten etap ...
teraz zaczyna przedszkole i ciekawa jestem jak będzie ... synek koleżanki, który idzie z nią do grupy ciągle jest w pieluchach :szok:
dlatego baaardzo się cieszę, że młody będzie z końca roku ... zamiast cofać się w rozwoju, będzie mógł 'gonić' starsze dzieci :tak:

Marka, u mnie też 3 ciąża i z mleczkiem śmiesznie ...
myślałam, że laktacja będzie trwać nieprzerwanie, bo drugą córę karmiłam bardzo długo i odstawilam dopiero w maju, kilka tyg. po potwierdzeniu ciąży ... ale teraz nie ma śladu mleka, czy choćby nawet siary ... pewnie będzie tak, jak poprzednio, czyli ani kropelki do samego końca, a tuż po porodzie taki potop, że dzieci sie krztusiły a ja się czułam jakbym nosiła na klacie zgrzewkę mleka :laugh2:
 
ja w sumie jakoś nigdy nie chciałam Maluszka z końca roku. Wydawało mi się, że styczniowy ma jeszcze cały rok przed sobą, ale ciąży nie chcę przenosić ;) Wydaje mi się, że te przenoszenie i czekanie "kiedy już" jest dużo gorsze :)
 
Ja Wam powiem, że też zawsze marzyło mi się dzieciątko z pierwszej połowy roku, ale z końca to bym nawet nie pomyślała, a tu proszę ;-) Ale nie narzekam, w sumie lubię grudzień (klimat świąt, Mikołajek itp.):tak:

oregano dokładnie:tak:

JoL wiem co czujesz, u mnie też szukają żył, takie są cieniutkie, ale mamy taką fajną babeczkę, która jako jedyna potrafi je u mnie zlokalizować od razu i do niej chętnie idę, tak to męki przeżywam :no:
 
michalina - gratulacje! i jak tam pan doktor? Macie 3D zdjecia? A ja wlasnie bym chciala urodzic jeszcze w tym roku, własnie tym bardziej jesli bedzie dziewuszka - lepiej zeby była najmlodsza i ciagneła do reszty niż najstarsza i wszyscy chlopcy beda od niej młodsi :) choc fakt że styczniowa bedzie miała rok dłuzsze dziecinstwo :)

anneczka - super wieści :) niech rośnie spokojnie

polcia - gratulacje!

marka - duża dziewucha! :)

Koralikowa - fajnie że chłopak, powodzenia!
 
a mnie chyba mloda na pecherz uciska bo ciagle mi sie chce siku , troche wiecej wypije i latam jak waroiatka pokoj , lazienka gacie w dol i tak w kolko:) ... ale coz dla malenstwa wszystko hehe:)
 
JOL w końcu ktoś mnie sensownie uświadomił w temacie dzieci z grudnia i stycznia i chyba mnie przekonałaś :-)

Co za hurtowe robienie glukozy ja też dzisiaj robiłam wynik po 108 więc chyba ok. Jutro wizyta na 16.
 
reklama
Do góry