reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Hej

Marka super,ze rosnie babiczka-a glukoze 75 mam zrobic przed nast wiźyta,tj. Przed 11.09.

Polcia super,źe potw kobitka,a te kosi pewnie śuper wygladalo.

Mhgchalina graty cory-terminy royne-ja to przed swietami bym chciala ur.

Aneczko tak mialam,zaraz opisze-graty śyna.

Kosiander to mocno trzymam &&&&&&& źa dobre wyniki.

Asia śuper ze cora.


A teraz moja wizyta.
Dzidzia wazy 440gr-jest starsza o 4dni-przesuwa sie termin na wczesniej-z czego sie ciesze-ma polozenie miednicowe-uwaga plec CHĹOPAK,he. Ale potw we wrześniu ale jaja bylo widac í siuśiaka-ja mam jakies zapalenie-dostaĺam tabsy dopochwowe 2 rodzaje.
Nast wiz 11 wrźeśnia.
 
reklama
koralikowa juz duzy boy:), a jak stwierdzil gin zapalenie... czy infekcje? przez jakies badanie czy poprostu na oko??
pytam , bo czestop ginekolodzy przepisuja globulki a tak naprawde , jezeli juz jest infekcja to oni nie wiedza co to dokladnie i takze czesto sie zdarza ze maja swoj ulubiony lek i kazdej przepisuja , u mnie bylo tak z nie jednym ginem i okazaywalo sie ze te globulki mogli sobie do d..y wsadzic bo po wymazie sie okazalo ze zadne globulki nie dzialaly na ta odmiane, dla nich to rutyna (choc czesto myli) a dla nas sprawa mega wazna.
a co do glukozy , to kiedys slyszalam ze ciezarne tak naprawde nie powinny miec robionego takiego obciazenia wlasnie 75 tylko 50 ale jak widac i mi i tobie dali takie zlecenie, chociaz w pierwszej ciazy i drugiej mialam 50 gr

a mam , pytanie , jak u was z siara... bo u mnie pokazala sie juz w 15 tygodniu a dzisiaj w nocy to jak lezalam na boku to az krople poszly:/ rany boskie , pewnie znow bede "milka" jak za kazdym razem:) ze mozna caly oddzial wykarmic:)
 
polcia88 gratki! A takie kosi kosi, to musi być cudny widok :tak::-D A foteczka słodziutka, dzidzia śliczna :-)

marka1307 i tobie gratuluję dziewuszki :-) Co do siary, to mam tak samo jak Ty i moje koszulki nocne zdobią praktycznie codziennie mokre kropeczki ;-) Aż dziw bierze, bo np. moja mama nie miała w ogóle pokarmu i nie pamięta takich akcji, a ja od 18 tyg. już mam siarę :tak:

Koralikowa no i super, gratki synusia :)

Wszystkim wam gratuluję ślicznych dzidziusiów, mam nadzieję, że i mnie w ciągu najbliższych dwóch tygodni uda się podglądnąć bobaska :tak:

Ja też dostałam skierowanie na 75 gram i uwaga, jutro idę na to bliskie spotkanie z tym uroczym płynem :eek: Mam nadzieję, że będzie ok :tak:
 
Ostatnia edycja:
Marka - witaj w świecie Milk :-D:-D:-D u mnie efekt ten sam z tym że moja laktacja trwa praktycznie nieprzerwanie od poprzedniej ciąży tzn od jej 16 tc i tym razem nie zawiodła , pod koniec ostatniej nosiłam wkładki laktacyjne :eek: bo tak ciekło a najbardziej jak brzuszek twardnął , albo właśnie jak ucisnęłam pierś podczas snu . Ale jeśli zamierzasz karmić to tylko się cieszyć , wiesz że to dobry objaw. Ja ostatnio rok karmiłam , teraz bym chciała tak długo jak się da nawet z 1,5 roku , zobaczymy kiedy będę musiała wrócić do pracy.

Koralikowa - czekałam na twoją relację ! Dobrze że odrazu coś ci przepisał , bo dzidzi napewno nie zaszkodzi , a nieleczona infekcja zazwyczaj ma fatalny koniec .Widzę dzidzia duża , jak tak dalej pujdzie to z grudniówek zrobią nam się listopadówki :-D tak dzieciaki rosną !Pewnie dlatego że lato , dużo wit D ze słoneczka i innych witaminek z owocków . Cieszę się z udanej wizyty !

Michalina - bardzo mądrze , ci z końca roku mają najgorzej !Ale ja to nawet jakbym bardzo chciała to do stycznia nie dociągnę , z om mam na 10 grudnia a z usg na 30 listopad ....nie ma szans.


Gratulacje udanych wizyt dziewczyny !
 
Koralikowa gratuluję chłopaka :)

A co do siary - ja nic nie mam.... może dlatego, że pierwsza ciąża....

mamaktosia no u CIebie cieżko by było dotrzymać, a u mnie - chyba nie ode mnie to zależy, mam nadzieję, ze Wiki poczeka do stycznia jednak :)
 
Z tą siarą to nie wiem od czego to zależy ale pewnie od jakichś hormonów. W pierwszej ciąży miałam bardzo wcześnie bo ok 16 tc co mnie szczerze trochę przestraszyło że tak wcześnie , tym razem to samo , poprostu chyba tak mam. Tak jak pisze Marka mogłabym kilkoro dzieci wykarmić , po pierwszym tygodniu o porodzie miałam pełną zamrażarkę mleka :-D nie było miejsca na jedzenie , wszędzie pojemniki z aventu ...
 
koralikowa gratulacje chlopca;))) tez mam kolejna wizyte 11 wrz;)

michalina - ja tez bardzo bym chciala urodzic w styczniu, a wychodzi na to ze mam taki sam termin jak Ty - w srode wyszedl mi 20t6d ;) i w sumie z @tak samo (jesli wierzyc suwaczkowi) ;) wiec termin na swieta jak byk...corke urodzilam 4 dni po terminie...eh... tu bym wolala 6 dni po ;)
 
koralikowa gratulacje chłopczyka!
u mnie też siary brak i trudno mi teraz sobie wyobrazić jak coś może lecieć z brodawki...
też mam 75gr i również mnie to zastanawiało dlaczego nie 50, ale trzeba lekarza słuchać :-) jutro idę z mężem żeby mnie pilnował.
 
reklama
u niektórych siara pojawia się dopiero na kilka tygodni przed porodem a czasem nawet po porodzie , tu nie ma żadnych sztywnych granic kiedu ma się pojawić. Jedno jest pewne za 4 mc większości z nas , jak nie wszystkim będzie coś ciekło kapało a nawet pryskało z brodawek ... uczucie średnie , ale zadowolone usteczka ssające mleczko ...bezcenne !
 
Do góry