reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
marka ja jak byłam teraz w lipcu w szpitalu to jak gin mi usg robił to wyszło że jestem w 27tyg i termin z usg na 10.10 mi wyszedł i to dopiero był szok ale jak maluszek się już nie wiercił tak bardzo to pomierzył jeszcze raz i wyszło z usg 22 listopad a wcześniej mi wychodziło cały czas 27listopad a z om 1 grudzień.

Ja wizytę mam w środę na 10.50 ale po 8.00 muszę zadzwonić co by się dowiedzieć czy mój gin będzię.On zamienia się co druga środę z inna panią dr i teraz był na urlopie i nie wiem jak tam wyjdzie z tym jego przyjmowaniem.No i liczę na usg może teraz mi zrobi chociaż robił mi w szpitalu w 20tc jak byłam a na 3D chce się wybrac do niego prywatnie ale nie wiem kiedy dokładnie.
 
Ostatnia edycja:
Cosiek - ja nie mam problemu z zachodzeniem w ciąże zawsze odbywa się to za 1 razem :-D tj odstawiam tabletki i okresu już nie dostaje. Problem jest taki że mam kilka schorzeń , ostatnio miałam 2 zabiegi gin i 1 operację , do tego mięśniakini niedomogę ciałka żółtego , z tąd najprawdopodobniej to poronienie , gdybym miała wcześniej diagnozę pewnie byłby to mój 3 poród a nie 2 :zawstydzona/y: Operacje miałam we wrześniu , potem tablety , niestety krwiak się odnowił , mimo że z prawego jajnika zostało tylko 4 mm , więc tablety i modlitwa żeby się wchłonął , bo inaczej operacja , ale na szczęście się wchłoną , odstawiłam anty i od razu zaszłam. Najgorsze było to czekanie po operacji , brałam te anty i wiedziałam że to oznacza brak owu ...

Wiecie co wzięłam wczoraj ten gynazol , po jakimś czasie ok 4 h zaczą wypływać ten krem i jakaś wodnista wydzielina , wystraszyłam się że to wody , tel do gina powiedział że tak ma być , ale stresa i tak mam dobrze że za 5 h to usg . Dziś jest tego mniej ale takie różowawe ... ble poczytałam na forum i dużo lasek tak ma ale tak czy siak lek obrzydliwy i drogi , ciekawe czy zadziała .... i co tonza wodnita wydzielina ????
 
Mamaktosia - współczuję... dobrze ze szybko skontrolujesz co i jak..

Ja wczoraj przewalczyłam glukozę i dzisiejsze wyniki mnie tylko rozbawiły:tak: Wiedziałam że noszę głodomora ale aż tak??:tak:
na czczo: 64, po 1h- 91, po 2h - 69 (norma od 74)
teraz wszystko jasne, dlaczego czesto jestem głodna a niewiele przytyłam:-D:-D
 
Hej ja mialam wizyte w zeszlym tyg bylo to dodatkowe usg badajace narzady masluszka no i przy okazji dowiedzielismy sie ze bedziemy miec druga dziewczynke:-) maz na poczatku nic nie mowil jak to chop marzy mu sie synek ale juz sie cieszy:-) :-)
Ogolnie wszystko jest ok mala dobrze sie roizwija ladnie rosnie a ja z nia:-) :-) :-)
Na nastepny tydz we wt mam wizyte...nie moge sie doczekac:-) :-)
 
Pauleta gratki syna

Polcia gratki corki

Ja mam wizyte dopiero 14 sierpnia,i powiedzialam ze nie wyjde poki sie plci nie dowiem.
A wogole pisalam juz na ogolnym,ze troche mnie swedzi,czy myslicie,ze moge uzyc clotrimazolum,bo mam masc?
 
Ja po wizycie . Na szczęście wszystko oki , to co wypływało to były resztki maści i woda , ale nie wody płodowe bo mamichbardzo dużo norma jest od 8 do 22 i ja mam właśnie 22. Szyjka 43 mm pozamykana , dzidzi duże , nic się nie zmieniło w tej kwesti .A co do łożyska to jest wielkie na przedniej i tylniej ścianie Wysoko !!!! przodujące mi nie grozi ! Plamienia nie wiadomo z kąd są czyli nic nowego , bo wszystko oki , albo nadżerka podplamia , albo kruche naczynia . I mam się przyzwyczaić do tego widoku. Z usg wychodzi mi 25 tc :szok: i termin na listopad.

Pytałam o te połówkowe , można robić ok 20 tc ale najlepiej między 22 a 23 tc .
To chyba tyle.

Koralikowa - lepiej zapytaj ginka , z tego co wiem klotrimazol odchodzi w zapomnienie zwłaszcza u ciężarnych , ale raczej ci nie zaszkodzi , bo kiedyś był tylko on i jego się stosowało , nawet ja stosowałam , ale nie w ciąży , więc nie wiem. Ja wczoraj zastosowałam gynazol krem , okropny , wstrętny , nie polecam , chociaż słyszałam że jest skuteczny.

Pauletta , Polcia -gratki ! i pipek i siusiaczków !
 
reklama
Hej i ja po wizycie ale u internisty,wybadal mnie ,pozagladal w inne dziury jak gin :-D i szystko gra.Pomacal brzuchol i wysoko siedzi juz nad pepkiem i sam sie zastanawial czy te tc sie zgadzaja...ale ja nie mam pojecia kiedy zaszlam wiec pomoc mu nie moglam musimy isc wg om.Jutro dzwonie na cukier sie umowic i do wrzesnia z glowy z lekarzami.
Gratki siusiakow i cipek :-D
Koralikowa niestety nie pomoge bo pojecia nie mam o masciach...
mamaktosia dobrze,ze juz wszystko wyjasnione
Anulk@ super,ze cukier w normie
 
Do góry