reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ja robiłam na samym początku i przed ciązą. Wyszło jak u wiekszości , że miałam w dzieciństwie. Ja bym zrobiła dla samego poczucia, że zrobiłam wszystko, ale w sumie jak się tego nie leczy a nie masz objawów zakażenia...
 
reklama
moj synus wazy 600g :tak: wszystko wyglada pieknie, szyjka 4cm :-D
do kontroli mam cisnienie, glukoza i podstawowe badanie krwi + TSH w poniedzialek.

tadam! Oto Tytus:
tytek.jpg
 

Załączniki

  • tytek.jpg
    tytek.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 53
Laperedhil- jaki on już duży! O maj gad, mój mały dopiero 300gr. Super foto!!!!

Malutka- ja robiłam w pierwszej ciąży, wyszło, że przechodziłam. Teraz zmieniłam lekarza i mówił,żeby zrobić razem z tokso. Chyba tak też uczynię, bo koszt za oba to 65zł, sama cyto 30 zł, więc niedrogo!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy robiłyście lub będziecie robić badanie na cytomegalię? Ja w pierwszej ciąży robiłam (chodziłam prywanie i za wszystko płaciłam więc lekarz chętnie wypisywał mi długie listy badań do zrobienia, a ja po poronieniu robiłam wszystko co się dało). Teraz chodziłam do lekarza na nfz, to nawet nie wspomniał o cytomegalii. Byłam też u lekarza prywatnie (mam dodatkowe ubezpieczenie z którego za to płacą) i on powiedział o cytomegalii i się zastanawiam bo inne badania z tego dodatkowego ubezpieczenia mi sfinansują (w tym rzucie będę robiła toksoplazmozę, hbs, hcv i hiv) a za cytomegalię musiałabym zapłacić.
Czytałam że jakby co to tego się i tak nie leczy i nie wiem czy wydawać kasę czy nie. Robiłyście?
Ja mam gina prywatnie, i za każde wyniki płace.
Zanim zaszłam w ciąże w lutym robiłam prywatnie cytomegalie, toxoplazmoze, i inne badania, całość kosztowała mnie jakieś 300zl.
Nie ma co się zastanawiać, tylko rób!!! Tu chodzi o twój spokój psychiczny i o dziecko!
 
Do góry